Jabłonianka rozstrzelana (fotogaleria)

Zespół rezerw MKP Pogoń pokonał w meczu sparingowym ligowego rywala – Jabłoniankę Jabłonna Lacka 6:0.

Pięciu zawodnik z kadry II-ligowca wzmocniło rezerwy Pogoni w meczu z Jabłonianką.

Do przerwy Pogoniści zaaplikowali ostatniej drużynie Decathlon V ligi trzy bramki. Na dorobek bramkowy złożyły się trafienia II-ligowców: Marcela Grochowskiego, Krystiana Gryglaka i Szymona Muchy. Pierwsza połowa zakończyła się w 36 minucie z powodu poważnej kontuzji Grochowskiego i oczekiwania na przyjazd karetki pogotowia. Wydłużona druga połowa przyniosła podopiecznym Marcina Tomaszewskiego kolejne trzy bramki autorstwa Muchy (dwa gole) i Dawida Dobrzańskiego.

Pierwsza połowa została skrócona do 36 minut z powodu poważnie wyglądającego urazu Grochowskiego. Napastnika z boiska zabrała karetka.

Kolejny sparing druga drużyna Pogoni rozegra w niedzielę 5 marca z IV-ligowym Huraganem Międzyrzec Podlaski.

26.02.23, 17:00 – Siedlce (boczne boisko stadionu ROSRRiT)

Sparing: Pogoń II Siedlce – Jabłonianka Jabłonna Lacka 6:0 (3:0)

Grano 36+50 minut.

Bramki: Marcel Grochowski, Krystian Gryglak, Szymon Mucha (trzy), Dawid Dobrzański

Pogoń II: Konrad Łęczycki – Adrian Wrzosek, Bartosz Mlonek, Adam Lewkowski, Piotr Krasnodębski – Patryk Rojek, Kacper Stankiewicz, Marcel Grochowski – Krystian Gryglak, Dawid Jastrzębski, Szymon Mucha. Grali także: Krzysztof Popiołek – Dawid Dobrzański, Kacper Mitrzak, Bartosz Borkowski, Filip Grochala, Wojciech Kisieliński

Sędzia: Krzysztof Borkowski (Siedlce)