piątek, 12 kwietnia 2024r.

Futbol na dwa dni opanował Suchożebry (fotogaleria)

W dniach 25-26 lutego w Suchożebrach odbył się I Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Suchożebry.

Zainteresowanie turniejem było tak duże, że zmagania planowane pierwotnie na jeden dzień rozrosły się na dwa dni. 25 lutego do rywalizacji przystąpili młodzi adepci futbolu, zaś 26 lutego seniorzy grający w kategorii open.

W kategorii najmłodszej (klasy I-IV) pierwsze miejsce zajęli uczniowie klasy sportowej z SP w Suchożebrach. Drugi był ULKS Żak Domanice, zaś trzecia SP w Krynicy. Najlepszym strzelcem turnieju został Milan Kondratowicz (Ananasy z II klasy), najlepszym bramkarzem uznano Milana Kondratowicza (Ananasy z II klasy), zaś Dawid Chromiński (ULKS Żak Domanice) odebrał nagrodę dla najlepszego zawodnika.

« z 7 »

Kategorię klas V-VIII zdominował Naprzód Skórzec. W wewnętrznym finale pierwsza drużyna tego klubu wygrała z drugą 4:3. Trzecie miejsce zajęła drużyna o nazwie FC Suchożebry, która w meczu o trzecie miejsce wygrała po karnych z Yellow Peppers. Najlepszym strzelcem został Kacper Czarnigowski (Naprzód Skórzec II), najlepszą bramkarką była Magdalena Tymińska (MKS Pogoń Siedlce). Filip Ilczuk (Yellow Peppers) został najlepszym zawodnikiem.

W kategorii open Mariuszki wygrały po rzutach karnych z Mocnym Teamem. Trzecie miejsce zajęła OSP Wielgorz, zaś czwarte GM Kotuń. Michał Szczepaniak (GM Kotuń) był najlepszym bramkarzem. Mateusz Jarkowski (Mariuszki) został uznany najlepszym zawodnikiem, zaś statuetkę najlepszego strzelca odebrał autor 9 bramek – Daniel Kozak z OSP Wielgorz.

 

źródło i foto: własne

DODAJ KOMENTARZ

2 odpowiedzi

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;