niedziela, 19 maja 2024r.

Puchary pojechały do Garwolina i Sokołowa Podlaskiego (fotogaleria)

2 marca w hali przy ZSP nr 3 w Siedlcach odbył się VIII Halowy Turniej Katolickich Szkół Ponadpodstawowych. Stawką piłkarskich zmagań był Puchar Biskupa Siedleckiego Kazimierza Gurdy.

Mecze trwały po 12 minut. Rywalizowano w 5-zespołowych grupach w systemie każdy z każdym.

W rywalizacji dziewcząt najlepsze okazały się reprezentantki Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego im. Cypriana Kamila Norwida w Garwolinie, które w czterech rozegranych meczach zanotowały trzy zwycięstwa i remis, a przy tym nie straciły ani jednej bramki. Drugie miejsce zajęło Salezjańskie Liceum Ogólnokształcącego im. Henryka Sienkiewicza w Sokołowie Podlaskim, zaś trzecie gospodynie – I Katolickie Liceum Ogólnokształcącego im. Świętej Rodziny w Siedlcach.

Nie obyło się bez nagród indywidualnych. Królową strzelczyń została Małgorzata Matusik (SLO Sokołów Podlaski), najlepszą zawodniczką uznano Karolinę Muchę (KLO Garwolin), zaś tytułem najlepszej bramkarki mogła się cieszyć Olga Rudnik.

W zmaganiach chłopców nie brakowało emocji. Ostatecznie najlepsze okazało się SLO Sokołów Podlaski. Drugie miejsce przypadło uczniom KLO z Garwolina, zaś trzecie stało się udziałem Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego im. Cypriana Norwida w Białej Podlaskiej.

Jakub Kozaczuk (SLO Sokołów Podlaski) został królem strzelców. Kacper Kalaciński (KLO Siedlce) był najlepszym zawodnikiem, zaś Michał Popławski (KLO Biała Podlaska) nie miał sobie równych wśród bramkarzy.

 

źródło i foto: własne

DODAJ KOMENTARZ

5 odpowiedzi

      1. Mam napisać jeszcze raz szkoda że żaden medal nie przyjechał do siedlec było by fajniej

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;