piątek, 8 grudnia 2023r.

W jak wielki, a nie wojewódzki

3 marca w siedzibie WLKS odbyło się spotkanie podsumowujące pierwsze sukcesy w 2023 roku i dokonania w roku ubiegłym.

Na początek doszło do podpisania umowy z Wiktorią Wróbel. Na jej mocy rozwój utalentowanej biegaczki nadal będzie wspierała firma Eco Harpoon Recycling.

Po podpisaniu umowy Wróbel odebrała nagrodę za wywalczone w Rzeszowie wicemistrzostwo Polski U-20. Zabrakło innych świeżo upieczonych mistrzów w królowej sportu – Olgi Niedziałek oraz Jakuba Waleckiego.

Na zakończenie nagrodami rocznymi zostali uhonorowani trenerzy wszystkich sekcji w WLKS.

– Jesteśmy 16 klubem w Polsce, najlepszym na Mazowszu. To nie ja powinienem odbierać liczne nagrody dla WLKS, ale wy – mówił do trenerów prezes klubu Marek Murmyło. – Mam nadzieję, że w kolejnych latach nagród będzie jeszcze więcej, a W w nazwie WLKS nie będzie oznaczało wojewódzki, ale wielki.

Nagrody trafiły do Moniki Pawlak, Sebastiana Pawlaka, Krystiana Misztala, Emila Szcześniaka, Marcina Dołęgi, Dawida Fertykowskiego, Kazimierza Zięciny oraz Lidii Chojeckiej-Leandro.

 

źródło i foto: własne

DODAJ KOMENTARZ

1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Popularność
Inline Feedbacks
View all comments

Dobrze że te spotkanie się odbyło bo ono było bardzo ważne dla sportowców oraz trenerów którzy towarzyszyli sportowcom wtym spotkaniu trenerzy są podporą dla zawodników w takim momencie ato jest naprawdę bardzo ważne boto jest dla nich bardzo ważne budujące

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;