Trzecie domowe zwycięstwo rezerw z rzędu (fotogaleria)

Rezerwy PSG KPS Siedlce wygrały 3:1 z RAS6 Szydłowiec.

Siatkarze z Szydłowca w pierwszych dwóch setach toczyli zaciętą walkę z gospodarzami, ale w końcówce notowali przestój. Szczególnie bolesny był ten w drugiej partii, który przeciągnął się na kilka punktów. PSG KPS II prowadził 2:0 i nieco się rozprężył. Trzeci set padł więc łupem RAS6.

W czwartej partii wszystko wróciło do normy. Drużyna Pawła Bielińskiego wygrała do 20 i cały mecz 3:1.

12 marca o 17:00 PSG KPS II podejmie SKK Belsk Duży.

« z 2 »

05.03.23, 17:00 – Siedlce (hala ARMS)

I liga mazowiecka: PSG KPS II Siedlce – RAS6 Szydłowiec 3:1 (25:22, 25:16, 19:25, 25:20)

PSG KPS II: 4. Kamil Kryszczuk, 9. Piotr Truszkowski, 14. Mateusz Ogrodniczuk, 15. Karol Kubisz, 17. Michał Nasiłowski, 77. Łukasz Jastrzębski i 18. Kamil Zbucki (libero) oraz 11. Krystian Potera, 13. Wiktor Nowak