niedziela, 23 czerwca 2024r.

Młodzi adepci futbolu grali w Kotuniu (fotogaleria)

5 marca w Kotuniu odbył się GOOL Cup 2023. Stawką turniejowych zmagań był puchar wójta gminy Kotuń.

Jako pierwsi do rywalizacji przystąpili piłkarze – i piłkarki – urodzeni w 2014 roku. Najlepsza okazała się pierwsza drużyna Naprzodu Skórzec dowodzona przez Wojciecha Zgorzałka. Drugie miejsce zajęli gospodarze – AMP GOOL Kotuń, zaś trzecie AMP GOOL Łosice.

Alan Mrozik z Kotunia został obwołany najlepszym zawodnikiem, Iga Grzybowska (Naprzód) była najskuteczniejsza pod bramkami rywali, zaś Tomasz Geresz (AMP GOOL Łosice) był najlepszym bramkarzem.

Po południu rozpoczęły się zmagania rocznika 2012. Tutaj również nad rywalami górował Naprzód. Drugie miejsce przypadło MKP Pogoń Siedlce. Trzecią lokatę zajął Champions Mińsk Mazowiecki.

Jeżeli chodzi o nagrody indywidualne: Kacper Pawlak został najlepszym zawodnikiem, zaś Jakub Izdebski (obaj Naprzód) królem strzelców. Antoni Wysocki z Pogoni był najlepszym bramkarzem.

Organizatorem turnieju była Akademia Piłkarska AMP GOOL. Patronat nad imprezą sprawował Grzegorz Góral, wójt gminy Kotuń.

« z 2 »

źródło i foto: własne

DODAJ KOMENTARZ

7 odpowiedzi

 1. Ciekawy turniej tylko szkoda że nie w siedlcach to bym poszedł ciekawy jestem kiedy nasz prezydent zasponsoruje dla mieszkańców miasta siedlce jakąś imprezę sportową kiedyś słyszałem od znajomego że nasz prezydent miasta siedlce andrzej sitnik jest poprostu skapy

  1. Ciężko, żeby rozgrywki Pucharu wójta gminy Kotuń odbywały się w Siedlcach, jak mają halę na miejscu.

 2. Wspaniała impreza. Wystąpiło wielu utalentowanych młodych graczy. Mam nadzieję, że nasi scouci byli obecni i wypatrzyli kilka perełek!

  1. Zdjęcia są ładnie zrobiome ładnie wyglądają zawodnicy na tych zdjeciach

  2. No popatrz. Powinienes napisać że z tych chłopców wyrosnie nowy Bartosz Tarachulski, chluba i najlepszy trener w historii Pogoni Siedlce. Zapomniałes o reklamie swojego chłopaka?

   1. Pisząc tak ponizasz mnie i powiem ci szczerze że jesteś głupi gadający wten sposób nie podoba mi się twój tok myślenia i proszę Cię nie pisz wten sposób

  3. Zapewne Tarachulski kogoś wypatrzył i zrobi z niego piłkarza przez duże P

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;