Gotowi na start rundy wiosennej (fotogaleria)

Podopieczni Marcina Tomaszewskiego w swoim ostatnim sparingu przed startem rozgrywek pokonali ŁKS Łochów 5:1.

Swoją przewagę w pierwszej połowie Pogoń udokumentowała dwoma bramkami. Najpierw do siatki trafił po rykoszecie Szymon Mucha, a przed przerwą na 2:0 z rzutu karnego podwyższył Krystian Gryglak, po faulu bramkarza na nim w szesnastce.

Kolejne trzy bramki padły na początku drugiej połowy, w odstępie trzech minut. W 51 minucie na 3:0 podwyższył Dawid Dobrzański, a za chwilę Albert Andrasik zdołał odpowiedzieć bramką dla Łochowa. Minutę później znów Pogoniści pokonali golkipera gości po golu Patryka Rojka w sytuacji sam na sam z bramkarzem. W 62 minucie padł piąty gol dla biało-niebieskich. W pole karne piłkę dośrodkował Dawid Jastrzębski, a Bartosz Mlonek głową ustalił wynik.

W niedzielę 19 marca o 12:00 w Siedlcach Pogoń II zainauguruje rundę wiosenną Decathlon V ligi meczem z Tygrysem Huta Mińska.

11.03.23, 9:55 – Siedlce (boczne boisko stadionu ROSRRiT)

Sparing: Pogoń II Siedlce – ŁKS Łochów 5:1 (2:0)

Bramki: Szymon Mucha 36, Krystian Gryglak 42 (k), Dawid Dobrzański 51, Patryk Rojek 53, Bartosz Mlonek 62 – Albert Andrasik 52

Pogoń II: Mateusz Wróblewski (46 Konrad Łęczycki) – 15. Wiktor Koczkodaj (53, 6. Bartosz Mlonek), 6. Bartosz Mlonek (46, 27. Tomasz Wiewiórka), 55. Adrian Wrzosek, 18. Piotr Krasnodębski – 28. Szymon Mucha, 11. Kacper Stankiewicz (46, 8. Kacper Stankiewicz), 16. Patryk Rojek (55, 10. Dawid Jastrzębski), 20. Bartosz Borkowski (46, 26. Dawid Dobrzański), 34. Krystian Gryglak (75, 34. Mateusz Wróblewski) – 10. Dawid Jastrzębski (50, 22. Wojciech Kisieliński)

Sędzia: Patryk Kosierb (Warszawa)