Za wysokie loty ŁDK w sparingu z Armią (fotogaleria)

Armia Żelków przegrała 0:5 z ŁDK Łosice w przedostatnim zimowym sparingu.

Od początku spotkania zarysowała się wyraźna przewaga występującego w siedleckiej okręgówce ŁDK. Praktycznie pierwszy atak ŁDK zakończył się rzutem karnym. W rolę egzekutora wcielił się Łukasz Naumiuk. Ozdobą pierwszej połowy był gol Przemysława Radziwonki, który złożył się do nożyc po centrze z kornera. Po przerwie dublet skompletował Paweł Sawtyruk, zaś Dominik Jaszczuk ustalił wynik na 5:0.

W próbie generalnej przed restartem Klasy B Armia zmierzy się z Armatami Stoczek Łukowski.

11.03.23, 13:10 – Siedlce (boczne boisko stadionu ROSRRiT)

Sparing: Armia Żelków – ŁDK Łosice 0:5 (0:2)

Bramki: Łukasz Naumiuk 3 (k), Przemysław Radziwonka 29, Paweł Sawtyruk 60, 70, Dominik Jaszczuk 78

Armia: Patryk Karasiński – Marcin Dąbrowski, Maciej Osiej, Piotr Księżopolski, Norbert Skaruz, Mateusz Wiśniewski, Bartosz Wojewódzki, Kamil Tomas, Krystian Anusiewicz, Jakub Niegowski, Karol Niegowski. Grali także: Adam Dzik, Jakub Giziński, Krystian Pietrak, Bartosz Talacha

Sędzia: Emilia Niedziałek (Siedlce)