wtorek, 23 kwietnia 2024r.

Zwycięska passa rezerw PSG KPS trwa (fotogaleria)

PSG KPS II Siedlce wygrał 3:2 z wyżej notowanym SKK Belsk Duży.

Boje siedlczan z SKK na zakończenie poprzedniego sezonu przeszły już do historii. Pomimo mniej lub bardziej uczciwych rozstrzygnięć minionej kampanii obecnie obie drużyny rywalizują w I lidze mazowieckiej.

W pierwszym secie drużyna Pawła Bielińskiego grała pewnie i spokojnie. Przyjezdni byli nerwowi i zamiast skupić się na grze w siatkówkę wchodzili w dyskusję z sędzią głównym. PSG KPS II wygrał 25:23. Podrażniona drużyna z Belska Dużego wygrała dwa kolejne sety i wyszła na prowadzenie 2:1.

W czwartej partii rezerwy PSG KPS byli lepsi od rywali w każdym elemencie siatkarskiego rzemiosła. Do wyłonienia zwycięzcy niezbędny okazał się tie-break. Siatkarze z Siedlec udźwignęli presję i wygrali do 12, a co za tym idzie cały mecz 3:2.

17 marca o 20:00 rezerwy PSG KPS zagrają na wyjeździe z Huraganem Stare Babice.

12.03.23, 17:30 – Siedlce (hala ARMS)

I liga mazowiecka: PSG KPS II Siedlce – SKK Belsk Duży 3:2 (25:23, 20:25, 18:25, 25:21, 15:12)

PSG KPS II: 2. Piotr Ornoch, 4. Kamil Kryszczuk, 9. Piotr Truszkowski, 15. Karol Kubisz, 17. Michał Nasiłowski, 77. Łukasz Jastrzębski i 18. Kamil Zbucki (libero) oraz 7. Rafał Protasiuk, 8. Jakub Kładź, 11. Krystian Potera, 13. Wiktor Nowak, 19. Sebastian Soszyński (libero)