piątek, 14 czerwca 2024r.

Pokaz rugby w Szkole Podstawowej nr 10

Sekcja rugby MKS Pogoń Siedlce nie spoczywa na laurach i stara się zachęcić jak najwięcej osób do uprawiania swojej dyscypliny.

Ostatnio odbył się pokaz rugby w Szkole Podstawowej nr 10. Pogoniści stawili się w placówce na zaproszenie nauczyciela wychowania fizycznego Przemysława Ławeckiego.

Ciekawy pokaz poprowadzili trenerzy Paweł Kuligowski i Dawid Lorentowicz. Czynny udział w zajęciach wzięli nie tylko uczniowie klasy III i IV z SP 10, ale też Tongijczyk Petelo Po’uhila, Gruzini Mamuka Chanchibadze, Rati Asatiani i Giorgi Maisuradze oraz Ukrainiec Dmytro Smyczow. Cennym wsparcie okazali się również zawodnicy grup młodzieżowych, uczniowie Dziesiątki: Aleks Szewczyk, Adam Paczuski i Bartosz Strzałek.

W planach MKS Pogoń są spotkania w kolejnych szkołach. Najbliższe plany zakładają odwiedzenie IV LO w Siedlcach i popularnego Ekonomika.

 

źródło i foto: własne / MKS Pogoń Siedlce

DODAJ KOMENTARZ

Jedna odpowiedź

  1. Noto dobry pomysł bo wten sposób młodzież się uczy czegoś nowego ito jest dobry pomysł nauczania tej gry sam jestem kibicem rugby bo zostałem nim przez przypadek będąc na jednym z meczów piłkarskich spotkałem kibiców rugby którzy zauważyli jak dopingowalem pilkarzy możnych pogoni siedlce Wten sposób zaprosili mnie żebym kibicował rugbistom siedleckiej pogoni awenty itak to się zaczęło że kibicuję rugby

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;