Rezerwy zagrały na piątkę

PSG KPS II Siedlce zanotował piąte zwycięstwo z rzędu. Podopieczni Pawła Bielińskiego wygrali 3:1 z Huraganem Stare Babice.

Pierwsze dwa sety były wyrównane. Siedlczanie wygrali otwierającą partię do 22. W drugim secie górą byli gospodarze, którzy zachowali więcej zimnej krwi w grze na przewagi.

W trzeciej i czwartej odsłonie siedlczanie byli o klasę lepsi od rywali – wygrywając odpowiednio do 15 i 14. PSG KPS II wygrał 3:1. To piąte zwycięstwo drużyny Bielińskiego z rzędu.

25 marca o 18:00 PSG KPS II zagra w stolicy z KTS Flot.

17.03.23, 20:00 – Zielonki-Parcela

I liga mazowiecka: Huragan Stare Babice – PSG KPS II Siedlce 1:3 (22:25, 28:26, 15:25, 14:25)

PSG KPS II: Łukasz Jastrzębski, Jakub Kładź, Kamil Kryszczuk, Michał Nasiłowski, Mateusz Ogrodniczuk, Piotr Truszkowski i Kamil Zbucki (libero) oraz Lech Bieliński, Wiktor Nowak, Krystian Potera, Rafał Protasiuk, Sebastian Soszyński (libero)