Wzmocnione rezerwy Mazy ograły kandydata do awansu (fotogaleria)

Mazovia II Mińsk Mazowiecki wygrała 4:1 z LKS Promna i to był najniższy wymiar kary wlepiony rywalom.

Już po 10 minutach mińszczanie prowadzili 2:0. Nie mogło być inaczej skoro w V-ligowym składzie rezerw pojawili się zawodnicy znani z pierwszej drużyny. Gola zdobył Wojciech Wocial, chwilę później trafił Tomasz Nieścieruk. Wychowanek Pogoni Siedlce jeszcze w pierwszej połowie ustrzelił dublet, a poza tym bramkę zdobył Sebastian Kaczyński. Wszystko działo się między 5 a 37 minutą. LKS Promna stać było jedynie na honorowego gola do szatni. W drugiej połowie goli nie było i mecz skończył się wygraną Mazy II w stosunku 4:1. To druga wygrana beniaminka z Mińska Mazowieckiego w sezonie, pierwsza u siebie…

26 marca o 12:00 rezerwy Mazovii zagrają z Pogonią II w Siedlcach.

18.03.23, 12:00 – Mińsk Mazowiecki

Decathlon V liga: Mazovia II Mińsk Mazowiecki – LKS Promna 4:1 (4:1)

Bramki: Wojciech Wocial 5, Tomasz Nieścieruk 9, 27, Sebastian Kaczyński 35 – Jakub Sosnowski 44

Mazovia II: 30. Cezary Osuch (82, 1. Dominik Pusek) – 77. Ihor Krasznewśkyj, 29. Oliwier Jurczak, 28. Łukasz Broź (46, 2. Mateusz Bienias) 18. Hubert Kąca (60, 25. Dominik Sadzawicki) – 27. Jakub Zatorski, 13. Kamil Szczęsny (60, 20. Bartosz Malesa), 23. Tomasz Nieścieruk (69, 24. Jan Proczek), 10. Wojciech Wocial, 97. Eryk Więdłocha (60, 19. Michał Bondara) – 7. Sebastian Kaczyński

Sędzia: Szymon Kmita (Warszawa)

Żółte kartki: Mateusz Bienias 64 – Kacper Jadacki 45+

źródło: własne; foto: Vincec Foto Sport / SportSiedlce.pl