poniedziałek, 27 maja 2024r.

Cały mecz Misiaka w reprezentacji do lat 20

Przemysław Misiak (MKP Pogoń Siedlce) rozegrał cały mecz z Czechami w barwach reprezentacji Polski do lat 20.

Młodzieżowiec Pogoni rozpoczął mecz towarzyski rozgrywany na pachnącym nowością stadionie w Sosnowcu w wyjściowym składzie. Misiak zaliczył dobre spotkanie, choć biało-czerwoni przegrali 0:1.

Jedyny gol spotkania padł w 20 minucie, a jego autorem był Denis Alijagič.

 

24 .03.23, 16:00 – Sosnowiec

Elite League: Polska – Czechy 0:1 (0:1)

Bramka: Denis Alijagič 20

Polska: 12. Kacper Trelowski – 4. Przemysław Misiak, 5. Maksymilian Tkocz, 3. Cezary Polak (68, 15. Mateusz Stawny) – 13. Filip Borowski (64, 2. Krzysztof Machowski), 20. Tomasz Neugebauer (63, 16. Marcel Misztal), 10. Daniel Dudziński (74, 21. Filip Wilak), 11. Radosław Cielemęcki (46, 9. Fryderyk Gerbowski, 74, 6. Patryk Pierzak), 17. Marcel Błachewicz (46, 8. Kelechukwu Ibe-Torti) – 7. Mariusz Fornalczyk, 18. Lucjan Klisiewicz.

 

źródło: własne; foto: MKP Pogoń Siedlce

DODAJ KOMENTARZ

7 odpowiedzi

 1. Szkoda że Polacy do lat 20 przegrali mecz z Czechami bo była szansa nawet na remis ale cóż zobaczymy co pokaże nowy trener wnaszej reprezentacji mam tu na myśli Fernando Santosa

 2. Szczerze mówiąc mam dość ambiwalentne zadanie. Na pewno dobrze, że zadebiutował, na pewno zasługuje na kolejne szanse. Natomiast, mimo tego, że grał jako stoper, czegoś mi zabrakło. Może po prostu wiem, że potrafi być jeszcze lepszy.

  1. No pewnie że tak a to dlatego że Marek saganowski wspomniał mu że został wybrany do reprezentacji Polski do lat 20

   1. Ale co dlatego? Dlatego zagrał nie tak, jak miałem nadzieję? To może lepiej, żeby w takim razie Saganowski się nie odzywał?

    1. Saganowski może się odzywać dlaczego nie przecierz jest jego trenerem i ma prawo go powoływać

     1. Jakie prawo powoływać gdziekolwiek ma Saganowski, skoro nie jest selekcjonerem reprezentacji? Może go co najwyżej wybrać do składu na mecz Pogoni.

     2. No tak napisałem źle ale zorientowałem się zapozno ale teraz będzie mecz drużyny Fernando Santosa inatym się teraz skupmy

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;