środa, 8 maja 2024r.

Pogoń III wygrała z Niwą i pogodą (fotogaleria)

W pierwszym meczu rundy rewanżowej Pogoń III Siedlce wygrała 4:0 z Niwą Tęczki.

Podopieczni Pawła Marchela przeważali od pierwszej do ostatniej minuty. Jako pierwszy na listę strzelców wpisał się jednak piłkarz Niwa, tyle że zamiast bramkarza rywali zaskoczył swojego. Swojaka po zgraniu Jakuba Malinowskiego zanotował Rafał Romaniuk. W 32 minucie nie popisał się golkiper drużyny z gminy Zbuczyn, który wypluł piłkę przed siebie, a z tego skwapliwie skorzystał Bartosz Mierzejewski. Tuż po golu nad boiskiem rozpętała się ulewa, która niemal doprowadziła do przerwania spotkania. W pierwszej połowie należy jeszcze odnotować strzał Filipa Grochali, który zatrzymał się na poprzeczce.

W przerwie trener Marchel dokonał siedmiu roszad. Jeden z rezerwowych Patryk Klimek mógł uzbierać hat tricka, ale był na bakier ze skutecznością. W 68 minucie Malinowski wykorzystał sytuację sam na sam z Patrykiem Zbieciem. Na kwadrans przed końcem meczu wynik ustalił Mikołaj Bożek, który zrobił co do niego należało po podaniu Kuby Prachnio. Trzecia drużyna Pogoni wygrała 4:0 i zrównała się punktami z liderującą Armią Żelków.

2 kwietnia o 11:30 Pogoń III podejmie Olimpię Latowicz.

« z 2 »

25.03.23, 15:30 – Tęczki

Keeza klasa B: Niwa Tęczki – Pogoń III Siedlce 0:4 (0:2)

Bramki: Rafał Romaniuk 25 (s), Bartosz Mierzejewski 32, Jakub Malinowski 68, Mikołaj Bożek 75

Niwa: 1. Patryk Zbieć – 25. Kacper Głuchowski, 12. Maciej Kaniecki, 7. Kamil Kaniecki, 24. Rafał Romaniuk – 20. Dawid Ciszewski (67, 26. Rafał Skolimowski), 27. Damian Rzążewski (67, 4. Mariusz Ostapiuk), 10. Bartłomiej Kaniecki, 9. Marek Kwasiński, 6. Łukasz Jasiński – 28. Michał Kamiński

Pogoń III: 1. Konrad Łęczycki – 25. Piotr Wołosiewicz (46, 16. Mikołaj Pluchrat), 55. Radosław Droń (46, 14. Kuba Prachnio), 4. Adam Chojecki, 22. Maciej Wróbel (46, 18. Filip Cabaj) – 34. Jakub Malinowski, 6. Kacper Mitrzak (46, 13. Kacper Zdunek), 8. Paweł Szeląg (46, 17. Mikołaj Bożek), 31. Bartosz Mierzejewski, 7. Filip Grochala (46, 27. Kuba Kania) – 9. Wojciech Kisieliński (46, 15. Patryk Klimek)

Sędzia: Stanisław Witkowski (Siedlce)