Wektra zaczęła wiosnę od remisu

Wektra Zbuczyn zremisowała w Gończycach z Sępem Żelechów.

Sęp lepiej wszedł w mecz i objął prowadzenie za sprawą Alberta Stodulskiego. Wektra pozytywnie zareagowała na utratę bramki i jeszcze przed przerwą doprowadziła do wyrównania. Autorem wyrównującego trafienia był Paweł Klewek, który wykorzystał błąd Patryka Seroczyńskiego. W drugiej połowie obie drużyny próbowały przechylić szalę na swoją korzyść, ale żadna nie dopięła swego. Mecz zakończył się sprawiedliwym remisem 1:1.

1 kwietnia o 15:00 Wektra podejmie ŁDK Łosice.

26.03.23, 13:00 – Gończyce

Komnet Media liga okręgowa: Sęp Żelechów – Wektra Zbuczyn 1:1 (1:1)

Bramki: Albert Stodulski 16 – Paweł Klewek 32

Wektra: Ernest Zbieć – Tomasz Lada (75 Michał Grochowski), Emil Michalak, Damian Prokurat (83 Wojciech Krasuski) – Jakub Grodzicki, Bartosz Karczmarek, Dominik Piekutowski, Kamil Bobryk – Jakub Rzewuski, Krystian Zbieć, Paweł Klewek (90 Kacper Borkowski)

Sędzia: Marcin Sokołowski (Siedlce)

Żółte kartki: Jakub Rzewuski 21, Krystian Zbieć 22, Tomasz Lada 74, Emil Michalak 88

źródło: własne / Wektra Zbuczyn; foto: Wektra Zbuczyn