Amazonka nie zbacza ze zwycięskiego kursu (fotogaleria)

Amazonka Wiśniew nie zbacza ze zwycięskiego kursu. Tym razem Grzegorz Gaj i spółka rozgromili Santoryn Nowinki.

Początek spotkania udowodnił, że zeszłotygodniowa wygrana z liderem nie była przypadkiem. Po 10 minutach było 2:0 dla Amazonki, a dublet skompletował Grzegorz Gaj. Najpierw wykorzystał rzut karny podyktowany za faul na Przemysławie Gójskim. W 9 minucie skrzydłowy Amazonki wykorzystał sytuację sam na sam po znakomitym podaniu Patryka Ciulaka. Santoryn zaczął się odgryzać po około kwadransie gry. W 21 minucie po zderzeniu Przemysława Wróbla z Konradem Czarnackim łatwego gola strzelił napastnik gości. Amazonka szybko odpowiedziała. Po wrzutce Patryka Banasiewicza efektownym trafieniem z półobrotu popisał się Dominik Pszkit. W 42 minucie Banasiewicz wycofał piłkę do rezerwowego Kamila Domańskiego, któremu nie pozostało nic innego jak umieścić futbolówkę w pustej bramce. Do przerwy było 4:1.

W przerwie wójt gminy Wiśniew Krzysztof Kryszczuk przekazał drużynie symboliczny czek na 25 tysięcy złotych.

W pierwszym kwadransie drugiej połowy Amazonka powinna podwyższyć prowadzenie, ale cierpiała z powodu braku skuteczności. Wykorzystał to Santoryn, który zdobył bramkę numer 2. Cios pozytywnie podziałał na Amazonkę, która poprawiła celność i wygrała 7:2. Z hat trickiem spotkanie zakończył Gaj, zaś z dubletem Pszkit.

W 14 kolejce Amazonka pauzuje, zaś w 15 zagra na wyjeździe z LUKS Rzakta.

« z 2 »

01.04.23, 13:00 – Wiśniew

Keeza klasa B: Amazonka Wiśniew – Santoryn Nowinki 7:2 (4:1)

Bramki dla Amazonki: Grzegorz Gaj 4 (k), 9, 82, Dominik Pszkit 23, 64, Kamil Domański 42, Robert Chojecki 86 – Grzegorz Powierża 21, Damian Zaręba 54

Amazonka: 77. Przemysław Wróbel – 15. Patryk Banasiewicz (65, 20. Robert Chojecki), 93. Erwin Wyżywniak (55, 43. Kacper Bojanczuk), 2. Konrad Czarnacki, 16. Dominik Pszkit – 9. Mateusz Kacprzak (60, 99. Paweł Śliwa), 10. Mateusz Cabaj (76, 13. Jakub Jukowski), 6. Kamil Woźniak, 8. Przemysław Gójski (19, 66. Kamil Domański, 70, 63. Łukasz Suchożebrski), 11. Grzegorz Gaj – 98. Patryk Ciulak (77, 7. Rafał Pieńkowski)

Santoryn: 12. Kacper Dziubiel – 8. Mikołaj Nabiałek (66, 6. Arkadiusz Woźniak), 2. Kacper Świat, 3. Dominik Czarnogórski, 21. Adrian Jarząbek (81, 13. Jakub Rudziński) – 9. Sebastian Więch (60, 17. Miłosz Kozak), 7. Mateusz Balcerak, 10. Michał Rolek (85, 20. Kamil Pielech), 66. Przemysław Salwin (75, 11. Bartłomiej Kamiński) – 4. Grzegorz Powierża (60, 18. Wołodymyr Łewyćkyj), 80. Damian Zaręba (75, 16. Kamil Komorowski)

Sędzia: Andrzej Bibik (Siedlce)

Żółte kartki: Mateusz Kacprzak 14, Patryk Banasiewicz 49