Medalowe zbiory WLKS w Pyrzycach

W pierwszych dniach kwietnia sumici WLKS Siedlce-Nowe Iganie rywalizowali w mistrzostwach Polski w Pyrzycach.

Pierwsze miejsce w grupie wiekowej junior 21 zajął Igor Krawczyński (kat. 77 kg). Złoto z Pyrzyc przywiózł również Michał Dubowski w grupie wiekowej młodzieżowiec 23 i kategorii open. Ponadto był czwarty w kat. 100 kg.

Wśród pań na drugim miejscu w grupie wiekowej młodzieżowiec 23 uplasowała się Joanna Samsonowicz (kat. 55 kg). Ta sama zawodniczka była trzecia w rywalizacji junior 21. Trzecia w kat. 55 kg była Klaudia Podgórzak.

Piąty w kat. 100 kg był Bartosz Skłodowski (junior 21). Tę samą lokatę zajęła Joanna Kobylińska w kat. 70 kg (junior 21), zaś siódma była Klaudia Celińska-Mysław w kat. 50 kg (junior 21).