piątek, 3 maja 2024r.

Kolejne zwycięstwo trójki (fotogaleria)

Pogoń III Siedlce pokonała na własnym boisku Santoryn Nowinki 2:0.

O pierwszej połowie można powiedzieć jedynie, że się odbyła. Pogoniści co prawda mieli optyczną przewagę, lecz żadna z drużyn nie potrafiła sobie stworzyć sytuacji strzeleckiej. Więcej działo się po przerwie. Już 5 minut po zmianie stron wynik otworzył Paweł Szeląg, strzelając do bramki z ok. 20 metrów. Kolejne okazje Pogoniści mieli m.in. po strzałach Szeląga i trzykrotnie Wojciecha Kisielińskiego. Ze strony gości zagrożenie powstało dopiero w 82 minucie po strzale Sebastiana Dąbkowskiego, ale zawodnik uderzył zbyt lekko aby zaskoczyć Mateusza Wróblewskiego. Wynik minutę później ustalił Jakub Malinowski, który wykorzystał dobre podanie Adama Chojeckiego i w sytuacji sam na sam z bramkarzem ustalił wynik meczu na 2:0.

Kolejne spotkanie Pogoń III rozegra w sobotę 22 kwietnia o 13:00 w Wiśniewie z Amazonką.

16.04.23, 13:45 – Siedlce (boczne boisko stadionu ROSRRiT)

Keeza klasa B: Pogoń III Siedlce – Santoryn Nowinki 2:0 (0:0)

Bramki: Paweł Szeląg 50, Jakub Malinowski 83

Pogoń III: 1. Konrad Łęczycki (46, 12. Mateusz Wróblewski) – 17. Wiktor Koczkodaj, 19. Bartosz Mlonek, 24. Adam Chojecki, 3. Adrian Czerski – 13. Wojciech Kisieliński (70, 22. Kuba Kania), 4. Tomasz Borkowski (85, 18. Bartosz Komorowski), 15. Kacper Mitrzak, 6. Paweł Szeląg, 14. Kacper Stankiewicz (46, 11. Jakub Malinowski) – 5. Bartosz Mierzejewski

Santoryn: 92. Maciej Denoch – 17. Miłosz Kozak (71, 23. Mikołaj Nabiałek), 2. Kacper Świat, 3. Dominik Czarnogórski, 21. Adrian Jarząbek (80, 18. Jakub Rudziński) – 9. Sebastian Więch (71, 14. Bartłomiej Kamiński), 10. Michał Rolek, 7. Mateusz Balcerak, 20. Kamil Pielech (46, 11. Sebastian Dąbkowski), 16. Kamil Komorowski (64, 8. Wiktor Oniśk) – 4. Grzegorz Powierża (77, 28. Bartłomiej Nowak)

Żółte kartki: Kacper Stankiewicz 39, Wojciech Kisieliński 67, Paweł Szeląg 85 – Sebastian Dąbkowski 61

Sędzia: Daniel Miler (Siedlce)