czwartek, 20 czerwca 2024r.

Rewolucja kadrowa w PSG KPS Siedlce

PSG KPS Siedlce sezon 2022-23 zakończył na 11 miejscu. Już wiadomo, że w Siedlcach dojdzie do ogromnych zmian. Z klubu odejdzie trener Mateusz Grabda i zdecydowana większość siatkarzy.

Siedlczanie w obecnym sezonie mocno rozczarowali swoją grą. Już kilka tygodni temu stracili szansę na grę w play-offach, w których występowali w dwóch poprzednich sezonach. W trakcie rozgrywek klub zmagał się różnymi problemami, sportowymi bądź organizacyjnymi. Wszystkie czynniki sprawiły, że KPS nie zrealizował planu na obecne rozgrywki.

Już wiadomo, że drużyna przejdzie ogromną rewolucję kadrową. Trenerem nie będzie już Mateusz Grabda, który po czterech latach postanowił poszukać nowego wyzwania w karierze. Z KPS odejdzie także wielu siatkarzy. Przemysław Kupka zasili Skrę Bełchatów, Jakub Strulak Cuprum Lubin, Mateusz Kufka Czarnych Radom, Damian Dobosz Arkę Chełm, Krzysztof Pigłowski Avię Świdnik, a Adrian Kopij BBTS Bielsko-Biała.

 

źródło: Twitter, foto: Kamil Sulej

DODAJ KOMENTARZ

6 odpowiedzi

  1. Jak to możliwe że po takim beznadziejnym sezonie kilku dostaje angaż w PlusLidze.

    1. Większość to młodzi zawodnicy o sporym potencjale, byli obserwowani wcześniej, a ze względu na beznadziejny sezon są bardziej skorzy do zmiany klubu i mają słabszą pozycję negocjacyjną, co zwykle przekłada się na niższy kontrakt, a więc mniejszy koszt

  2. Kto mi powie jaka jest logika w utrzymaniu przez miasto klubu pierwszoligowego który co sezon zmienia sklad .

    1. Być może ale zobaczymy jaką decyzję podejmie kierownictwo klubu wraz z zarządem bo on podejmuje takie decyzje

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;