poniedziałek, 6 maja 2024r.

Armia krok bliżej awansu do Klasy A (fotogaleria)

Armia Żelków wygrała 3:2 z rezerwami ŁDK Łosice. Bohaterem spotkania był Dorian Zając, który ustrzelił hat tricka.

Początek meczu upłynął pod znakiem wyraźnej przewagi gospodarzy. Niewykorzystane sytuacje zemściły się w 8 minucie, kiedy pierwszy ofensywny wypad rezerw ŁDK zakończył się golem. Później dał o sobie znać Dorian Zając, który między 11 a 17 minutą ustrzelił dublet. Znany ze skuteczności w wyższych ligach napastnik mógł sięgnąć po klasycznego hat tricka, jednak w końcówce pierwszej połowy przestrzelił w dogodnej sytuacji. Do przerwy było 2:1 dla Armii.

Po zmianie stron Armia przeważała, ale nie zdołała tego udokumentować. ŁDK II był cierpliwy i po rzucie karnym doprowadził do wyrównania. Podrażnieni gospodarze remisowali przez zaledwie pięć minut. Zając trafił po raz trzeci i zapewnił trzy punkty swojej ekipie.

6 maja o 12:00 Armia zagra na wyjeździe z Wichrem II Sadowne.