poniedziałek, 6 maja 2024r.

Minimalna wygrana po meczu walki

Wektra Zbuczyn wygrała 1:0 z Wilgą Miastków Kościelny. Gola na wagę zwycięstwa strzelił rezerwowy Krystian Zbieć.

Rozegrane w Uninie spotkanie nie obfitowało w podbramkowe spięcia i klarowne sytuacje. Więcej było walki o każdy metr boiska. Wektra krocząca od zwycięstwa do zwycięstwa zdołała jednak przełamać opór Wilgi. W 73 minucie zwycięską bramkę zdobył Krystian Zbieć, który zaledwie kilka minut wcześniej zameldował się na boisku. Wektra dowiozła korzystny wynik do końcowego gwizdka i dopisała kolejne trzy punkty do ligowego dorobku.

29 kwietnia o 12:00 Wektra podejmie Zryw Sobolew.

22.04.23, 17:00 – Unin

Komnet media liga okręgowa: Wilga Miastków Kościelny – Wektra Zbuczyn 0:1 (0:0)

Bramka: Krystian Zbieć 73

Wektra: 12. Ernest Zbieć – 18. Jakub Grodzicki, 4. Dominik Piekutowski, 24. Emil Michalak, 33. Kamil Bobryk – 11. Jakub Rzewuski (60, 6. Damian Prokurat), 34. Bartosz Karczmarek, 27. Krystian Musiejczuk, 7. Paweł Klewek, 25. Michał Grochowski (68, 9. Krystian Zbieć) – 10. Jakub Bobryk (90, 15. Wojciech Krasuski)

Żółte kartki: Szymon Wasilka 86 – Jakub Grodzicki 27, Paweł Klewek 56, Krystian Zbieć 74, Dominik Piekutowski 76, Bartosz Karczmarek 80

Sędzia: Przemysław Sergiej (Siedlce)