niedziela, 28 kwietnia 2024r.

1 maja pod znakiem Otwartych Mistrzostw Zrzeszenia LZS województwa mazowieckiego (fotogaleria)

1 maja w Siedlcach odbyły się Otwarte Mistrzostwa Zrzeszenia LZS Województwa Mazowieckiego.

W klasyfikacji klubowej WLKS Siedlce-Nowe Iganie zajął pierwsze miejsce z dorobkiem 90 punktów. Na drugiej lokacie uplasowała się Mazovia Ciechanów, zaś na trzeciej Narew Pułtusk.

Jeżeli chodzi o klasyfikację Sinclaira to najlepsza w Siedlcach była Zuzanna Stursiak (Mazovia Ciechanów), drugie miejsce zajęła Hasmik Simonyan (WLKS), a trzecie Julia Machniewska (LMPKPC Sokołów Podlaski). W przypadku zawodników pierwszą trójkę obsadzili reprezentanci Narwi Pułtusk – kolejno Piotr Ćwik, Mateusz SuskiDawid Orłowski.

« z 2 »

W poszczególnych kategoriach złote medale trafiły do: Klaudii Idziak (kat. 45 kg), Patrycji Urban (kat. 49 kg), Hasmik Simonyan (kat. 59 kg), Mai Biardzkiej (kat. 71 kg), Zofii Żydak (kat. 76 kg), Dawida Czornieja (kat. 49 kg) oraz Natana Duszy (kat. +102 kg).