niedziela, 28 kwietnia 2024r.

Rezerwy wróciły na tarczy

Pogoń II Siedlce uległa w wyjazdowym spotkaniu LKS Promna 0:4.

W pierwszej odsłonie Pogoniści na równi stawiali czoła faworyzowanemu zespołowi Promny. Swoją okazję na objęcie prowadzenia Pogoniści mieli po sytuacji Dawida Jastrzębskiego, ale napastnik nie zdołał pokonać golkipera gospodarzy w sytuacji sam na sam. Promna objęła prowadzenie dopiero w doliczonym czasie gry pierwszej połowy za sprawą trafienia Kajetana Szymańskiego.

Druga połowa to seria błędów Pogonistów i w konsekwencji kolejne stracone gole. W 72 minucie Wojciech Gajownik podwyższył na 2:0 po wykorzystaniu rzutu karnego podyktowanego za faul w szesnastce Wiktora Koczkodaja. Trzy minuty później Przemysław Ostrowski pokonał po raz trzeci Dawida Smuga, a w 80 minucie ten sam zawodnik ustalił wynik spotkania na 4:0, trafiając z wapna. Tym razem faulu w polu karnym dopuścił się Radosław Droń.

Kolejne spotkanie Pogoń II rozegra w niedzielę 14 maja o 12:00 w Siedlcach z Żyrardowianką Żyrardów.

10.05.23, 18:00 – Falęcice

Decathlon V liga: LKS Promna – Pogoń II Siedlce 4:0 (1:0)

Bramki: Kajetan Szymański 45+, Wojciech Gajownik 72 (k), Przemysław Ostrowski 75, 80 (k)

Pogoń II: Dawid Smug – Wiktor Koczkodaj, Bartosz Mlonek, Adrian Wrzosek, Adrian Czerski (85 Kuba Prachnio), Wojciech Kisieliński (85 Patryk Klimek), Kacper Stankiewicz (85 Jakub Malinowski), Patryk Rojek (75 Radosław Droń), Dawid Dobrzański (65 Tomasz Borkowski), Piotr Krasnodębski, Dawid Jastrzębski

Żółte kartki dla Pogoni II: Wojciech Kisieliński, Adrian Czerski

Sędzia: Arkadiusz Noga (Warszawa)