czwartek, 2 maja 2024r.

Amazonka wygrała w Krzymoszach z rezerwami ŁDK

Podopieczni Michała Artycha wygrali 2:1 z rezerwami ŁDK Łosice.

Poważnie osłabiona Amazonka przywiozła trzy punkty z Krzymosz. Jedynego gola w pierwszej połowie zdobył Mateusz Kacprzak, który poradził sobie z egzekucją jedenastki. Rzut karny został podyktowany za faul na Patryku Banasiewiczu.

Po przerwie Amazonka kontrolowała boiskowe wydarzenia. W 73 minucie po indywidualnej akcji Mateusza Kacprzaka gola strzelił Łukasz Suchożebrski. Końcówka była nerwowa dla wiśniewian. Z powodu kontuzji boisko opuścił Mateusz Cabaj i trzeba było dograć mecz w niedowadze. Rezerwy ŁDK zwietrzyły szansę na punkty po kontaktowym trafieniu Mateusza Chmielnickiego, ale nie zdołały strzelić gola na 2:2.

20 maja Amazonka zagra na wyjeździe z Wichrem II Sadowne.

13.05.23, 15:30 – Krzymosze

Keeza Klasa B: ŁDK II Łosice – Amazonka Wiśniew 1:2 (0:1)

Bramki: Mateusz Chmielnicki 84 – Mateusz Kacprzak 40 (k), Łukasz Suchożebrski 73

Amazonka: 31. Przemysław Piekart – 15. Patryk Banasiewicz, 2. Konrad Czarnacki, 63. Łukasz Suchożebrski, 16. Dominik Pszkit (60, 93. Erwin Wyżywniak) – 66. Kamil Domański (78, 5. Hubert Borkowski), 6. Kamil Woźniak, 10. Mateusz Cabaj, 24. Mateusz Kacprzak, 14. Tomasz Kacprzak – 21. Maciej Woźniak (72, 7. Rafał Pieńkowski)

Żółte kartki: Mikołaj Kasjaniuk 65 – Rafał Pieńkowski 81

Sędzia: Tomasz Jastrzębski (Siedlce)