piątek, 3 maja 2024r.

Czarni rozstrzelani w Żeliszewie (fotogaleria)

Jastrząb Żeliszew nie pozostawił złudzeń Czarnym Węgrów w meczu 25 kolejki siedleckiej okręgówki.

Po pierwszej połowie żeliszewianie prowadzili 3:0. Jeżeli ktoś myśli, że był to jednostronny pojedynek to srodze się myli. Czarni mieli swoje sytuacje, jednak byli na bakier ze skutecznością. Podopieczni Łukasza Kordysa mieli sporo szczęścia w tyłach, ale byli też skuteczni w ofensywie. Do przerwy łupem bramkowym podzielili się Piotr Czyżyk, Rafał Polkowski i Michał Mularczyk.

Po zmianie stron Jastrząb nastawił się na grę z kontry. Czarni znowu mieli sporo sytuacji. Dawid Sałasiński szczególnie łatwo dochodził do klarownych sytuacji strzeleckich, jednak wszystkie zmarnował. W końcówce po podaniu z głębi pola Mularczyk skompletował dublet i ustalił wynik na 4:0.

20 maja o 17:30 Jastrząb zagra na wyjeździe z ŁDK Łosice.

14.05.23, 14:00 – Żeliszew Podkościelny

Komnet media liga okręgowa: Jastrząb Żeliszew – Czarni Węgrów 4:0 (3:0)

Bramki: Piotr Czyżyk 11, Rafał Polkowski 26, Michał Mularczyk 45+1, 83

Jastrząb: 1. Daniel Pazdyga – 77. Jakub Grzebieliszewski, 20. Cezary Roman, 3. Łukasz Kordys, 14. Piotr Czyżyk (61, 10. Paweł Jóźwiak) – 18. Kacper Tosiński (74, 23. Rafał Kiełczykowski) 99. Wałentyn Mychajłow, 69. Radosław Szeląg, 16. Michał Mularczyk, 8. Kacper Dymowski – 9. Rafał Polkowski

Czarni: 1. Kuba Kupiec – 17. Artur Karapetyan, 6. Kamil Panufnik, 25. Michał Sakowski, 19. Radosław Replin – 14. Patryk Niszcz, 9. Mateusz Bartoszewski, 4. Leszek Płocharczyk, 11. Dawid Simonian, 7. Dawid Sałasiński – 10. Rafał Komosa (77, 15. Adam Roguszewski)

Żółte kartki: Łukasz Kordys 50 – Patryk Niszcz 39

Sędzia: Tomasz Seredziuk (Siedlce)