czwartek, 13 czerwca 2024r.

Przewrót w WLKS. Prezes Murmyło odwołany?

25 maja na zebraniu zarządu WLKS Siedlce-Nowe Iganie na wniosek członka zarządu Jacka Kuźniarskiego bez podania przyczyny odwołany z funkcji prezesa został Marek Murmyło.

Nasza redakcja skontaktowała się z prezesem. Oświadczył, że jest to pokłosie ostatniego walnego, kiedy część zarządu nie dostała absolutorium.

– Chcę dodać, że od 26 kwietnia 2023 roku prezesa zarządu może odwołać tylko walne zgromadzenie członków klubu, co jednoznacznie wskazuje, iż zarząd WLKS przekroczył swoje uprawnienia – powiedział Marek Murmyło.

Z naszych informacji wynika również, że na znak protestu zebranie opuścili Dawid Fertykowski i Lidia Chojecka-Leandro, którzy zadeklarowali odejście z klubu wraz ze swoimi zawodnikami.

Niebawem podamy więcej szczegółów.

 

źródło i foto: własne

DODAJ KOMENTARZ

6 odpowiedzi

 1. Tak to jest jak ludzie ludzi traktują jak śmieci które można traktować jak śmieci wiem coś otym bo się otym przekonałem ten człowiek nie powinien tak traktować ludzi bo tojest nie uczciwe bezczelne zachowanie
  Jacek kuznoarski zwalniajac Marka murmyle bez powodu okazał się zwykłą kreatura i tyle bo tak postępować nie wolno widać że Jacek Kuźniar wogle nie ma sumienia JEST poprost dupkiem

 2. W tym klubie nigdy nie liczyli się z zawodnikami i trenerami. Zawsze na pierwszym miejscu są imprezy w biurze u Długosza zakrapiane alkoholem. Ten koleś ma bardzo dużo za uszami i już dawno powinien siedzieć! Myślę, że już niebawem wszystkie brudy ujrzął światło dzienne. Tylko wprowadzenie kuratora może coś zmienić. Banda buraków, alkoholików i złodziei, która zwie się zarządem tego klubu! Firma Eco Harpoon, która w 2022r. włożyła ponad 200tys w ten klub zerwała umowę. Nie będą dalej sponsorować wódeczki! I to jeszcze nie wszystko. Zawodnicy i Trenerzy sekcji podnoszenia ciężarów stanęli solidarnie za Prezesem. Już 30 maja Prezydium klubu WLKS i zacznie się przywracanie starej metody zarządzania, między innymi likwidacja ludzi(mam tu na myśli trenerów PC), którzy im przeszkadzają. A tylko przypomnę, że sekcja podnoszenia ciężarów od kilku lat jest w trójce najlepszych w punktacji dzieci i młodzieży. Mam nadzieję, że Pan Starosta Powiatu Siedleckiego w końcu przejrzy na oczy, podpisując na kolejny rok umowę z WLKSem.

   1. Jamam nadzieję że ktoś się wkoncu opamieta przywróci Marka murmyle ba stanowisko

  1. Ciekawe skąd zwykły „Kibic” wie ile firma Eco Harpoon włożyła w 2022 roku do klubu i że zerwała umowę z klubem ?

   1. Pewnie ma jakieś informacje że sprawdzonego źródła informacji

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;