poniedziałek, 29 kwietnia 2024r.

Jastrząb odwrócił losy meczu z MKS Małkinia

Jastrząb Żeliszew wygrał 3:2 z MKS Małkinia, choć przegrywał 0:2.

Gdy w 54 minucie Damian Han wyprowadził MKS Małkinia na prowadzenie 2:0 wydawało się, że Jastrząb może zapomnieć o punktach. Żeliszewianie wrócili jednak do gry.

Remontadę zaczął Rafał Polkowski, który odkupił winy za niewykorzystany rzut karny w pierwszej połowie. W ostatniej minucie do wyrównania doprowadził Jakub Grzebieliszewski, który poradził sobie z egzekucją jedenastki. Jastrząb poczuł krew i powalczył o pełną pulę. W trzeciej minucie doliczonego czasu gry Kacper Tosiński główkował w słupek, a niefortunnie interweniujący obrońca wepchnął piłkę do bramki.

3 czerwca o 11:00 Jastrząb zagra w Sobolewie ze Zrywem.

28.05.23, 14:00 – Żeliszew

Komnet media liga okręgowa: Jastrząb Żeliszew – MKS Małkinia 3:2 (0:1)

Bramki: Rafał Polkowski 61, Jakub Grzebieliszewski 90 (k), Krzysztof Krawczyk 90+3 (s) – Dawid Rostkowski 14, Damian Han 54

W 39 minucie Rafał Polkowski (Jastrząb) nie wykorzystał rzutu karnego (Dominik Sekuła obronił)

Jastrząb: Daniel Pazdyga – Paweł Jóźwiak (53 Marcin Kuć), Łukasz Kordys, Cezary Roman (71 Paweł Pluta), Jakub Grzebieliszewski – Kacper Dymowski (78 Rafał Kiełczykowski), Michał Mularczyk, Wałentyn Mychajłow, Maciej Pazdyga – Rafał Polkowski, Kacper Tosiński

Sędzia: Paweł Wasiluk (Siedlce)