sobota, 2 marca 2024r.

Oświadczenie zarządu WLKS

Zarząd WLKS Siedlce-Nowe Iganie odniósł się do ostatnich wydarzeń.

Treść oświadczenia (pisownia oryginalna):

Zarząd Wojewódzkiego Ludowego Klubu Sportowego Nowe Iganie informuję, że wniosek o odwołanie Pana Marka Murmyło z funkcji Prezesa Zarządu WLKS Nowe Iganie nastąpił zgodnie z paragrafem 29 pkt.1 Statutu WLKS Nowe Iganie.

Wniosek został uzasadniony utratą zaufania i brakiem współpracy Pana Prezesa z Prezydium i większością członków Zarządu co wpływa destrukcyjnie na działalność naszego stowarzyszenia.

W celu wyjaśnienia zarzutów Państwa Marek Murmyło, Lidia Chojecka – Leandro, Dawid Fertykowski, że wniosek o odwołanie nie zawierał uzasadnienia informujemy, że uzasadnienie było zawarte we wniosku ale w/w członkowie Zarządu opuścili obrady przed jego odczytaniem.

Jednocześnie Zarząd Klubu WLKS Nowe Iganie informuję, że w tym składzie nie planuje żadnej prywatyzacji naszego stowarzyszenia.

Zarząd Klubu WLKS

 

źródło: własne / WLKS; foto: własne

DODAJ KOMENTARZ

3 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Popularność
Inline Feedbacks
View all comments

Panowie zapomnieli dodać, że WLKS Nowe Iganie działali zgodnie z paragrafem 29 pkt.1 starego Statutu WLKS Nowe Iganie. Nowy mówi, że zgodnie z paragrafem 29 pkt.1 statutu WLKS Nowe Iganie, Prezesa powołać i odwołać może tylko i wyłącznie Nadzwyczajny Zjazd Wyborczy. Więc Panowie z zarządu WLKS wiedząc o tym , zrobili to wbrew ze statusem, czego powinni ponieść konsekwencje i do klubu powinien być wprowadzony kurator.

Last edited 9 miesięcy temu by Kobic

Może kurator wprowadził by jakiś porządek bo tam jest nie zły bałagan który TRZEBA sprzątać

Ja bym nie patrzył na sądowe paragrafy bo wnie nie wierzę więc nie patrzylbym na to

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;