poniedziałek, 29 kwietnia 2024r.

Dostali od Energii w drugiej połowie

Porażką 1:4 zakończyło się spotkanie rezerw Pogoni z Energią w Kozienicach.

Po pierwszej połowie meczu w lepszych nastrojach byli siedlczanie. To oni w 25 minucie za sprawą Dawida Jastrzębskiego objęli prowadzenie, a gra zespołu Marcina Tomaszewskiego napawała optymizmem. Po nieco ponad godzinie gry do wyrównania doprowadził Matheus Goiano i to był przełomowy moment w spotkaniu. Gospodarze złapali wiatr w żagle, czego efektem były kolejne trzy trafienia po stałych fragmentach gry autorstwa Michała Kucharczyka, Matheusa Goiano i Jakuba Kartasińskiego.

Kolejny mecz Pogoń II rozegra w niedzielę 11 czerwca o 15:00 w Siedlcach z Drogowcem Jedlińsk.

04.06.23, 14:00 – Kozienice

Decathlon V liga: Energia Kozienice – Pogoń II Siedlce 4:1 (0:1)

Bramki: Matheus Goiano 62, 79, Michał Kucharczyk 76, Jakub Kartasiński 90+4

Pogoń II: Dawid Smug – Wiktor Koczkodaj, Bartosz Mlonek, Adrian Wrzosek, Szymon Mucha, Krystian Gryglak (80 Filip Grochala), Kacper Mitrzak (80 Bartosz Mierzejewski), Kacper Stankiewicz, Patryk Rojek (70 Dawid Dobrzański), Tomasz Wiewiórka, Dawid Jastrzębski (65 Wojciech Kisieliński)

Żółta kartka dla Pogoni II: Bartosz Mlonek

Sędzia: Piotr Rybus (Warszawa)