piątek, 22 września 2023r.

Fajna i ważna inicjatywa (fotogaleria)

Natalia Partyka odwiedziła Szkołę Podstawową nr 8 w Siedlcach.

W ramach kolejnej „Lekcji WF z…” Szkołę Podstawową nr 8 w Siedlcach odwiedziła Natalia Partyka. Sportsmenka specjalizująca się w tenisie stołowym została zasypana pytaniami przez uczniów Ósemki. Partyka musiała odnieść się do stosunku do zwierząt, opowiedzieć o ulubionych plackach oraz ocenić przebój Blanki „Solo”.

Po serii pytań i odpowiedzi przyszła kolej na trochę sportu. Każdy chętny mógł spróbować swoich sił z mistrzynią. Dzieci przekonały się, że tenis stołowy to nie jest najłatwiejsza dyscyplina sportowa, choć może się jako taka jawić.

– To fajna i ważna inicjatywa. Sport należy promować wśród dzieci. Po prostu zachęcać je do aktywnego życia. Nie każdy musi być sportowcem, ale fajnie jak sport w ich życiu będzie obecny. Szczególnie w obecnych czasach, kiedy nie brakuje niezdrowych bodźców. To rola sportowców, aby zachęcać dzieci do zdrowego trybu życia – powiedziała Partyka.

Organizatorem spotkania był Klub Olimpijczyka w Siedlcach „Orły Ósemki”

 

źródło i foto: własne

DODAJ KOMENTARZ

1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Popularność
Inline Feedbacks
View all comments

Oczywiście że trzeba promować sport wśród DZIECI i młodzieży BO to rozwija talent wśród DZIECI i młodzieży motywuje ich do coraz większej pracy nad swoją sylwetką i dziecko wtedy się cieszy że interesuje się sportem i ma ztego satysfakcję

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;