sobota, 9 grudnia 2023r.

PSG KPS Siedlce skompletował kadrę

Już wszystko jasne ws. PSG KPS Siedlce. Poznaliśmy cały skład, który trener Witold Chwastyniak będzie prowadził w sezonie 2023-24.

W porównaniu z poprzednim sezonem, w kadrze PSG KPS Siedlce pozostało jedynie dwóch siatkarzy: Adrian Potera oraz Arkadiusz Kościółek. Siedlczanie codziennie przedstawiali po jednym zawodniku, który związał się z drużyną Witolda Chwastyniaka.

Największe zmiany zaszły wśród środkowych. Siedlczanie skompletowali czterech nowych graczy, a w tym gronie są Michał Kozłowski (poprzednio Legia Warszawa), Jakub Tubiak (ostatnio Chrobry Głogów) czy Bartłomiej Wójcik, który jest wychowankiem Cerrad Enea Czarni Radom, z którymi zdobył mistrzostwo i wicemistrzostwo Polski U23, a ostatnie dwa sezony spędził w BAS Białystok.

Na pozycji atakujących rywalizować będą Wiktor Kłęk i Bartosz Kowalczyk, który wraca do Siedlec po kilkuletniej przerwie. Na rozegraniu doświadczonego Jana Tomczaka wspomoże młody zawodnik ze Spały – Mateusz Szpernalowski. Do Siedlec trafili także m.in przyjmujący Jędrzej Bąkiewicz czy Sławomir Busch, który w przeszłości występował w młodzieżowej reprezentacji Polski, z którą zdobył Mistrzostwo Europy. W sezonie 2021-22 pod okiem trenera Mateusza Grabdy w Siedlcach odbudowywał formę po kontuzji barku.

Kadra KPS Siedlce na sezon 2023-24:
Atakujący: Wiktor Kłęk, Bartosz Kowalczyk
Przyjmujący: Sławomir Busch, Arkadiusz Kościółek, Jędrzej Bąkiewicz, Jakub Czyżowski
Rozgrywający: Jan Tomczak, Mateusz Szpernalowski
Środkowi: Kacper Myśków, Bartłomiej Wójcik, Michał Kozłowski, Jakub Tubiak
Libero: Bartosz Tomczak, Adrian Potera

 

źródło i foto: własne

DODAJ KOMENTARZ

1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Popularność
Inline Feedbacks
View all comments

Noto dobrze zobaczymy co ta kadra pokaże wtym sezonie

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;