poniedziałek, 29 kwietnia 2024r.

Chorzowskie starty lekkoatletów WLKS

W dniach 7-9 lipca w Chorzowie odbyły się 29 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży i 55 PZLA Mistrzostwa Polski U-18.

Wiktoria Gwiazdecka (WLKS Siedlce-Nowe Iganie) wzięła udział w dwóch konkurencjach. Zajęła 13 miejsce w biegu eliminacyjnym na 100 metrów przez płotki. Gwiazdecka tym samym zakwalifikowała się do finału B, w którym zajęła 5 miejsce. W biegu na 400 metrów przez płotki była pierwsza w eliminacjach i czwarta w finale.

Sukcesy osiągnęli również reprezentanci WLKS w chodzie mężczyzn na 10 km: Przemysław Jasiński zajął 1 miejsce, Ernest Przestrzelski – 5 miejsce, Jakub Wyżywniak – 9 miejsce, a Bartosz Przygodzki – 12 miejsce.

źródło: własne / WLKS Siedlce-Nowe Iganie; foto: PZLA