poniedziałek, 24 czerwca 2024r.

Dwójka i trójka wznowiły treningi (fotogaleria)

32 zawodników wzięło udział w pierwszym połączonym treningu Pogoni II i Pogoni III Siedlce.

Po raz pierwszy Pogoniści mieli okazję pracować pod okiem nowego trenera. Został nim Jaromir Kostrzewa, który w poprzednim sezonie wprowadził Watrę Mrozy do V ligi. Przed swoją nową drużyną postawił identyczny cel, czyli skuteczna walka o powrót na szczebel wojewódzki.

Kostrzewę w prowadzeniu treningu wspierał trener Pogoni III Siedlce Paweł Marchel, Marcin Paczkowski (trener-analityk pierwszej drużyny, który w razie możliwości będzie grał w rezerwach) oraz Damian Guzek (koordynator akademii MKP Pogoń).

« z 2 »

Wśród trenujących pojawili się piłkarze decydujący o obliczu dwójki i trójki w sezonie 2022-23, ale również nowe twarze: m.in. Jacek Kozaczyński (ostatnio Wektra Zbuczyn), Igor Szostek (Cracovia U-19), Szymon Łukasiewicz, Sebastian Sowisz oraz Jakub Rybka (wszyscy Orlęta Łuków).

Jeżeli chodzi o braki względem ubiegłego sezonu to na treningu nie pojawili się m.in. Kacper Stankiewicz (przedłużony urlop) i Patryk Rojek (bliski angażu w Sokole Sieniawa). Tomasz Wiewiórka był obecny, ale nie trenował z powodów zdrowotnych.

15 lipca rezerwiści rozegrają grę wewnętrzną. Tydzień później, 22 lipca o 10:00, Pogoń II zmierzy się w sparingu z City Wilanów.

 

źródło i foto: własne

DODAJ KOMENTARZ

Jedna odpowiedź

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;