poniedziałek, 20 maja 2024r.

Pogoń ma nowego obrońcę

Niespełna 24-letni Dawid Burka został nowym piłkarzem Pogoni Siedlce.

Burka ostatnio występował Górniku Polkowice, z którym spadł z II ligi. Środkowy obrońca był testowany w przegranym 0:1 sparingu z Wisłą Puławy. Miał nawet szansę na trafienie, ale uderzył wprost w bramkarza. Pochodzący z Sanoka piłkarz był przymierzany do III-ligowych Karpat Krosno, ale ostatecznie wylądował w Siedlcach.

Defensor parafował roczny kontrakt z opcją przedłużenia.

 

źródło: własne / MKP Pogoń Siedlce; foto: MKP Pogoń Siedlce

DODAJ KOMENTARZ

4 odpowiedzi

  1. Nie żebym się specjalnie czepiał, ale przed Polkowicami 1,5 roku w rezerwach Wisły Płock.

  2. Nie wiem czy tylko ja mam takie odczucia ale wydaje mi się że zarząd robi nas w balona. Mówią że chcą awansu do l ligi, że wyszli z długów a mamy co ?transfery last minute z łapanki. Mieli być doświadczeni nawet w ekstraklasie piłkarze a na razie cisza a liga tuż, tuż. Tak samo było z trenerem , wiele kandydatów a wybrano bez doświadczenia. Mam nadzieję że się mylę ale czarno to widzę.

  3. Nie jestem przekonany co do tego, jak i wszystkich trzech(!) dotychczasowych transferów. Obym się mylił.

    1. Pogon nie jest klubem, ktory ma na tyle solidne zabezpieczenie finansowe i w zwiazku z tym kadrowe, zeby realnie myslec o awansie do I ligi. Prawdopodobnie bardzo dlugo to sie nie zmieni(byc moze nigdy) Brak finansow na I lige, slaba frekwencja na meczach(to tez nie napedza kasy) ida w parze z kontraktowaniem miernych zawodnikow i trenerow. Czynnikow wplywajacych na funkcjonowanie klubu powyzej II ligi jest wiecej i w Siedlcach to widac. Badzmy zadowoleni z tego co jest, bo moze byc gorzej. Lepiej nie bedzie.

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;