piątek, 22 września 2023r.

SportSiedlce.pl ma już dwanaście lat

24 lipca 2011 roku powstał portal SportSiedlce.pl. Oznacza to, że już od dwunastu lat informujemy Was, drodzy czytelnicy, o tym co najważniejsze w szeroko rozumianym świecie siedleckiego sportu.

Jak to się wszystko zaczęło? Jak to zwykle bywa – od pomysłu. Wpadł na niego Mateusz Ciulak. Dostrzegł on lukę w światku siedleckich mediów, a może natchnęło go prosperity, które w drugiej dekadzie XXI wieku dopadło lokalny sport. Tak czy inaczej, to jemu należą się pochwały za to, że portal istnieje do dzisiaj.

Mateusz był pierwszym redaktorem naczelnym i to on rozkręcał portal. Nie robił tego jednak w pojedynkę. Bezcenne było wsparcie (kolejność alfabetyczna) Jakuba Artycha, Dominika Kowalskiego, Kamila Mateusiaka, Michała Michalskiego, Kamila Suleja, Macieja Sztajnerta i Damiana Wiewiórki. Dla niektórych SportSiedlce.pl był przygodą, epizodem w życiu, a dla innych stał się pasją i najważniejszym z realizowanych projektów. Obecnie o sile redakcji poza niektórymi z wyżej wymienionych stanowią: Filip Boulahia, Bartosz Cabaj, Aleksander Cieciora oraz Maciej Kędzierski.

Równie ważną osobą dla istnienia i rozwoju SportSiedlce.pl jest Mariusz Saraczewski. Gdyby nie przejął w trudnym momencie portalu to z pewnością już by go nie było.

W tym miejscu wypada podziękować wszystkim zaangażowanym w pracę na rzecz portalu. Nie sposób wymienić wszystkich, bo tych nazwisk jest kilkadziesiąt. Ogromne słowa wdzięczności kierujemy również do ludzi siedleckiego i lokalnego sportu. W 99% przypadków są dla nas przychylni i cenią naszą pracę. Podobnie jak sponsorzy i kontrahenci, bez których funkcjonowanie na obecnym poziomie byłoby nierealne.

Last but not least, jak mawiają Amerykanie, nasi czytelnicy. Dziękujemy wam za każde miłe słowo, za każdy komentarz, za każdą polemikę, za to, że jesteście i wiele razy okazaliście nam wsparcie. Nasz portal istnieje dla Was i to nigdy się nie zmieni.

100 LAT!

 

źródło i foto: własne

DODAJ KOMENTARZ

3 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Popularność
Inline Feedbacks
View all comments

Dzięki za to co robicie. Dobra robota. Powodzenia!

Bezkonkurencyjny portal na siedleckim rynku sportowym. Fajnie byłoby przeczytać wywiad z Bartkiem Tarachulskim w niedalekiej przyszłości.

jakie my gnojki bylismy jak zaczelismy stawiac portal 🙂 pamietam jak dzisiaj Mateusz na pewnym turnieju zagadywał czy pomoge 😀 pomogłem i ciesze sie z tego ze dołozyłem swoja cegielke do tego projektu..pozdrawiam i zycze powodzenia !!! 

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;