sobota, 30 września 2023r.

Echa meczu Pogoń – KKS

W sobotnie popołudnie Pogoń Siedlce przegrała z KKS Kalisz. Jakie są echa tego meczu?

PIERWSZA DOMOWA

KKS wywiózł trzy punkty z Siedlec jako pierwsza drużyna w sezonie 2023-24. Kaliszanie wygrali po raz pierwszy w swojej historii na stadionie Pogoni. Poprzednio biało-niebiescy przegrali u siebie 77 dni temu – z Radunią Stężyca.

ZAMRAŻARA

Kaliszanie robili co mogli, aby wywieźć pełną pulę z Siedlec. Przy prowadzeniu 1:0 do Macieja Krakowiaka, golkipera KKS, podszedł jeden z asystentów Pawła Ozgi i powiedział „Zamrażara”, po chwili to samo enigmatyczne hasło przekazał mu jeden z rozgrzewających się kaliskich piłkarzy. O co chodziło? Po jednym z okienek zmianowych Krakowiak upadł i zgłosił niedyspozycję. Sędzia przerwał grę i zaprosił sztab medyczny z… zamrażaczem. Dawno nie było drużyny w Siedlcach tak bezwstydnie kradnącej czas.

KRÓTKA ŁAWKA

Powszechnie znane zawieszenia i kontuzje skutecznie ograniczają pole manewru trenerowi Markowi Brzozowskiemu. Na ławce szczególnie brakuje ofensorów. Danny Babor może i jest utalentowany, ale trudno od niego oczekiwać regularnych trafień w trudnych momentach.

TRENERZY NA TRYBUNACH

Po golu dla KKS na trybuny odesłany został Brzozowski. Jak mówił na konferencji prasowej odpowiedzialny był za to sędzia liniowy, który przekazał głównemu arbitrowi, że opiekun Pogoni zbyt raptownie opuścił swoją strefę. Z powodu braku zawieszonego asystenta niespodziewany debiut trenerski na poziomie II ligi zanotował Marcin Paczkowski. Wychowanek Pogoni za plecami miał suflerów w postaci Brzozowskiego i Krzysztof Bakaj.

 

źródło i foto: własne

DODAJ KOMENTARZ

12 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Popularność
Inline Feedbacks
View all comments

Amatorszczyzna i tyle w temacie. A chłoptaś z nr 21 powinien mniej wciągać a skupić sie na ty za co mu płacą czyli za granie bo to co wyczynia na boisku to komedia. Odstaw to synku albo bierz połowę.

Gościu – chłoptasiem to ty jesteś. A jak jesteś taki „poinformowany” to wiedziałeś o tym, że Majewski z przymusu gra z urazem?

Jeśli miałby jakiś poważniejszy uraz to żaden trener by go na boisko nie wpuścił. A jeśli miał to nieistotny bo zagrał dlatego głupoty piszesz. Możliwe że dla ciebie coś jak kac to uraz.

Przed rozpoczęciem sezonu Prezes MKP w wywiadzie mówił, że mamy mocną ławkę i na każda pozycję dwóch równorzędnych piłkarzy. Przy kontuzji Nowaka i dwóch głupich zawieszeniach nie ma już komu grać??? To ja się pytam, gdzie ta mocna ławka Panie Prezesie???!!! Chyba w parku, bo niedawno go odnowili!!!

Mam propozycję. Niech Zarząd przypomni sobie czasy, gdzie marka Pogoń najjaśniej błyszczała na piłkarskiej mapie i była postrachem najbardziej renomowanych klubów w nadwiślańskim kraju i jak najszybciej wykona telefon do Bartka Tarachulskiego. Piłkarze będą zadowoleni, że będą mogli rozwijać skrzydła pod okiem jednego z najlepszych w swoim fachu trenera praktyka i teoretyka, zaś kibice niemalże wniebowzięci oglądająć co dwa tygodnie na siedleckich błoniach ofensywną piłkę okraszoną bramkami naszej ukochanej Pogoni. Zostawcie łapkę w górę, bo wiem, że jest nas setki podobnie myślących.

Zbychu, nas myślących tak jak Ty są rzeczywiście setki. Sam widziałem wlna Orliku w piątek jak grały dwa zespoły, a z boku kierował nimi jakiś starszy chłopak. Podszedłem i zapytałem, kto jest Twoim trenerskim wzorem, a on bez wahania odpowiedział: oczywiście BT.

Po prostu tu na forum ludzie się nie przyznają, coś takiego jak do PiSu w ulicznych sondach.
Ale my dobrze wiemy, kto był najlepszym trenerem w dziejach Siedlec. I tylko maluczcy działacze nie wyciągną wniosków i nie wykonają telefonu do Bartka. Oby odebrał.

Dziękuję. Serce rośnie czytając takie słowa. Szczerze się wzruszyłem. Cieszy, że rośnie nam taka młodzież i że Trener Tarachulski odcisnął trwałe piętno w świadomości młodego siedleckiego pokolenia trenerów i zwykłych obywateli wolnych od nieuzasadnionego i przede wszystkim niegodziwego kołtuństwa starszych, którzy zamiast przyznać się do błędu idą w zaparte. Idzie nowe i lepsze!

Tarachulski, Saganowski czy inny trener nic nie poradzi dopóki z przodu nie będziemy mieli dobrego napastnika a w środku pola rozgrywającego z głową pełną pomysłów!!!

Ale ciągle ci tłumaczę że Bartłomiej tarachulski trenuje inną drużynę aty wraz SWOJE robisz pytanie kogo wten sposób chcesz zdenerwowac ? Odpowiedźj jest prosta chyba nas wszystkich

Pogoń znowu ma problemy z przodu, a ławka taka długa… Czy ktoś wie kiedy wróci Nowak?

To SIĘ ojaze co PogońSiedlce pokaże

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;