sobota, 30 września 2023r.

W Mościbrodach było gorąco (fotogaleria)

Po raz jedenasty w Mościbrodach odbył sie ogólnopolski festiwal Disco Mazovia. Tradycyjnie impreza odbyła się w dniu wolnym od pracy, czyli 15 sierpnia.

W trakcie festiwalu zaprezentowały się gwiazdy muzyki popularnej na czele z Zenkiem Martyniukiem. Wykazać się talentami wokalnymi mieli też szansę młodzi artyści, którzy wzięli udział w corocznym konkursie. Ponadto swoją szansę otrzymali laureaci plebiscytu „Zostań Gwiazdą”, który był dedykowany fanom i miłośnikom disco polo.

– Jesteśmy zadowoleni, że impreza odbyła się po raz jedenasty. Wielu gości i zespołów przybyło do nas kolejny raz. Mam nadzieję, że nie ostatni. Pogoda dała nam się we znaki, jednak nie zepsuła naszego święta – powiedziała Małgorzata Borkowska, prezes Dworu Mościbrody.

Podczas wydarzenia można było wesprzeć zbiórkę charytatywną na leczenie chorego na serce pięciolatka z Siedlec – Mateusza Pietraka.

Portal SportSiedlce.pl był patronem medialnym festiwalu.

 

źródło i foto: własne

DODAJ KOMENTARZ

5 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Popularność
Inline Feedbacks
View all comments

Czy to jest Siedlce SPORT pl.czy disco polo pl.

raczej artykuł sponosrowany 😀 i trzeba bylo go dac bo inaczej nie bylo by partnerstwa 🙂 ale jak by nie bylo mogli by sobie darowac ten artykuł bo nic w nim nie ma o sporcie !

Wolę to (jako impreza z regionu organizowana przez sponsora szkółki piłkarskiej) niż te wypociny o bonusach u bukmaherów czy inteligentne miasta nagle przeradzające się w igaming… :/

Raczej tojest sport Siedlce pl bo disco polo program muzyczny

To jest sport Siedlcepl adiisco polo to jest program muzyczno rozrywkowy także to są 2 różne rzeczy które różniąsię od siebie6 tym że to są 2 inne programy któremusisz zrozumieć i oglądać ponieważ one mają swoje różnice ale są Ciękawe

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;