niedziela, 28 kwietnia 2024r.

Skończyli przed trzynastą (fotogaleria)

Wzmocnione zawodnikami z kadry II-ligowca rezerwy Pogoni pokonały Czarnych Węgrów aż 12:0.

Dziewięciu zawodników z szerokiej kadry pierwszej drużyny zasiliło rezerwy Pogoni w meczu z Czarnymi Węgrów.

Mecz toczył się głównie na połowie gości. Strzelaninę w 22 minucie rozpoczął Tomasz Mamis, kompletując w całym spotkaniu hattricka. Trzy gole rywalom zaaplikował także Bartosz Wicenciak. Do okazałego wyniku gole dołożyli: Tomasz Wiewiórka (dwa), Damian SzuprytowskiDanny BaborMarcin Paczkowski i Kamil Dmowski.

Kolejne spotkanie Pogoń II rozegra w sobotę 26 sierpnia o 18:00 w Oleśnicy z Kolektywem.

20.08.23, 11:10 – Siedlce (boczne boisko stadionu ROSRRiT)

Liga okręgowa: Pogoń II Siedlce – Czarni Węgrów 12:0 (5:0)

Bramki: Tomasz Mamis 22, 58, 70, Tomasz Wiewiórka 23, 57, Damian Szuprytowski 38, Danny Babor 42, Bartosz Wicenciak 45, 62, 69, Marcin Paczkowski 50, Kamil Dmowski 55

Pogoń II: 33. Patryk Szatkowski – 14. Bartosz Mlonek, 2.Tomasz Borkowski, 4. Paweł Łydkowski – 22. Hubert Derlatka (46, 3. Wojciech Kisieliński), 7. Bartosz Wicenciak, 8. Kamil Włodyka, 10. Damian Szuprytowski (46, 5. Marcin Paczkowski), 9. Tomasz Wiewiórka (66, 24. Krystian Gryglak) – 16. Danny Babor (46, 13. Kamil Dmowski), 11. Tomasz Mamis

Czarni: 1. Kuba Kupiec – 27. Kacper Kąkol, 20. Rafał Szydłowski, 6. Kamil Panufnik, 19. Radosław Replin – 2. Szymon Piotrowski (84, 14. Patryk Niszcz), 10. Jakub Skórka (59, 4. Leszek Płocharczyk), 17. Przemysław Ryczkowski, 13. Łukasz Seroczyński – 8. Bartosz Kocon, 7. Paweł Karczewski (65, 15. Adam Roguszewski)

Żółta kartka: Rafał Szydłowski w przerwie

Sędzia: Arkadiusz Boruciński (Siedlce)