piątek, 10 maja 2024r.

Inauguracyjna porażka w Sterdyni

SEMP Pogoń Siedlce na przywitanie z Klasą B przegrał 1:4 z Zorzą Sterdyń.

Pierwsze minuty nie wskazywały na dosyć wyraźną porażkę siedlczan. Co prawda w 20 minucie Michał Żaboklicki wyprowadził Zorzę na prowadzenie, ale jeszcze przed przerwą do wyrównania doprowadził Mateusz Leszczyński.

Po przerwie dał o sobie znać Jakub Żyznowski, który wcale nie tak dawno grał w II lidze. 22-latek ustrzelił dublet, a mógł być nawet hat trick, ale zmarnował jedenastkę. W 87 minucie wynik meczu na 4:1 ustalił Piotr Kalinowski.

W następnej kolejce SEMP zagra u siebie. 27 sierpnia o 16:00 podejmie Jutrzenkę Cegłów.

19.08.23, 14:00 – Sterdyń

Klasa B: Zorza Sterdyń – SEMP Pogoń Siedlce 4:1 (1:1)

Bramki: Michał Żaboklicki 20, Jakub Żyznowski 58, 62, Piotr Kalinowski 87 – Mateusz Leszczyński 40

W 68 minucie Jakub Żyznowski (Zorza) nie wykorzystał rzutu karnego (strzelił w słupek).

SEMP: Radosław Polak – Jakub Deoniziuk, Kacper Grudziński (80 Michał Kotarski), Bartosz Jaroszczyk (67 Aleksander Fiuk), Wojciech Karabin, Mateusz Karasiński, Mateusz Leszczyński, Mikołaj Lipiński (74 Maciej Borkowski), Brajan Lodowski (83 Marcin Księżopolski), Piotr Staręga, Bartosz Wojtkowski

Żółte kartki: Michał Krzymiński 39, Michał Żaboklicki 83 – Radosław Polak 42, Jakub Deoniziuk 64, Kacper Grudziński 71

Sędzia: Przemysław Wójcicki (Siedlce)