poniedziałek, 29 kwietnia 2024r.

Pierwsza porażka nowego KPS (fotogaleria)

W pierwszym meczu turnieju rozgrywanego w Siedlcach, miejscowy PSG KPS przegrał z Lechią Tomaszów Mazowiecki 1:3.

Przez dwa sety siedlczanie toczyli wyrównany bój z Lechią. Skuteczny w ataku był Wiktor Kłek, a świetnie w polu serwisowym spisywał się Dawid Sokołowski. Od trzeciego seta trener Witold Chwastyniak posłał na boisko kilku rezerwowych graczy, co miało swoje przełożenie na wynik.

Kolejne spotkanie siedlczanie rozegrają w piątek o godz. 11. Ich rywalem będzie Visła Bydgoszcz.

24.08.23, 15:00 – Siedlce (hala ZSP nr 3)

Turniej: PSG KPS Siedlce – Lechia Tomaszów Mazowiecki 1:3 (24:26, 25:20, 18:25, 14:25)

PSG KPS: Mateusz Szpernalowski, Jakub Tubiak, Bartłomiej Wójcik, Dawid Sokołowski, Jakub Czyżowski, Wiktor Kłęk, Bartosz Tomczak (libero) oraz Jędrzej Bąkiewicz, Bartosz Kowalczyk, Michał Kozłowski, Arkadiusz Kościółek.