sobota, 9 grudnia 2023r.

Tomasz Hapunowicz: Mostostal wspiera sport, bo ma dobre wyniki

Wywiad z Tomaszem Hapunowiczem, prezesem Mostostalu Siedlce.

Mostostal zdecydował się wesprzeć młodych tenisistów stołowych MKS Pogoń Siedlce. Obecnie sekcja nie ma drużyny seniorskiej na wysokim poziomie, ale jest nadzieja, że młodzież w przyszłości nawiąże do lepszych czasów.

Współpracujemy z sekcją tenisa stołowego. To druga inicjatywa wsparta przez Mostostal Siedlce w tym roku. Pierwsza dotyczyła organizacji turnieju z okazji Dnia Dziecka. Cieszymy się, że tak duża grupa młodych zawodników garnie się do tego sportu. Postanowiliśmy wesprzeć pięciu najlepszych zawodników, wskazanych przez Pogoń, w wyjazdowych sesjach treningowych, czymś na kształt kolonii sportowych.

Mostostal kiedyś był widoczny na każdym kroku w siedleckim sporcie. Na kilka lat znikł z niego, ale od pewnego czasu wrócił do wspierania klubów i stowarzyszeń. Dlaczego to się zmieniło?

Możemy wspierać sport tylko wtedy, kiedy mamy dobre wyniki. Każde przedsiębiorstwo może sobie na to pozwolić jeżeli ma pieniądze. Od dwóch lat notujemy dobre wyniki finansowe, w związku z tym angażujemy się w przedsięwzięcia sportowe i kulturalne. Jako Grupa Kapitałowa współpracujemy z PSG KPS Siedlce i MKP Pogoń Siedlce. Staramy się wspierać turnieje i zawody sportowy o różnym zasięgu organizowane przez kluby i szkoły z miasta.

Zbliża się piknik z okazji 50-lecia Mostostalu. Nikogo nie trzeba przekonywać jak ważna jest firma dla Siedlec i siedlczan.

Mostostal Siedlce od pół wieku tworzy historię Siedlec i regionu. Jest podstawą gospodarki miasta i regionu. Zatrudniamy od dziesiątek lat blisko 2000 osób. Zdecydowana większość to ludzie z Siedlec i najbliższej okolicy. Co roku solidnie dokładamy się jako podatnik do budżetów lokalnych samorządów. Byliśmy i chcemy być liderem w swojej branży z dobrymi perspektywami na następne lata.

Piknik to wydarzenie, na którym po prostu trzeba być.

Zapraszamy 26 sierpnia od 15:00 na bezpłatny piknik, który został przygotowany z myślą o mieszkańcach Siedlec i pracownikach Mostostalu. Przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji dla najmłodszych, dla młodzieży i dorosłych. Od 19:00 zapraszamy na koncerty zaproszonych gwiazd. Wystąpią zespoły Piersi, Kardamon i Szpilki. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Czy znajdzie się coś na pikniku dla młodszych lub starszych miłośników sportu?

Atrakcji rekreacyjnych jest zdecydowana większość. Jeżeli chodzi o sportowe akcenty to na krótką prezentację pojawią się siatkarze PSG KPS Siedlce, którzy zostaną zaprezentowani pomiędzy koncertami. Każdy będzie mógł podejść, porozmawiać, otrzymać autograf lub zrobić sobie zdjęcie.

 

źródło: własne; foto: MKS Pogoń Siedlce

DODAJ KOMENTARZ

4 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Popularność
Inline Feedbacks
View all comments

Ja myślę że Mostostal wspiera sport bo lubi wspierać takie inicjatywy które są prawdziwą wizytówką miasta ito TRZEBA doceniać boto co robi mostostal to jest szlachetna inicjatywa i mądre posunięcie dlatego mostostalowi Siedlce należąsię duże brawa i słowa uznania

Hapunowicz wspiera siebie właśnie zaczął kampanię wyborczą.
Następny kandydat na Prezydenta (z PIS) przyniesiony w teczce.
Poprzednie wybory pokazały że Siedlczanie nie chcą Prezydenta wyciągniętego z kapelusz tylko chcą prężnego samorządowca (a mają takich w radzie miasta). Kandydat namaszczony przez Pana T. czy naczelnego prezesa kraju źle wróży. Ale niema tego złego bo mój kandydat rośnie w siłę (nie Sitnik).

Wszyscy chcą być prezydentami tylko co ztego wychodzi ? Nic bo prezydenci nasi wogle nie spełniają naszych oczekiwań nachapia się stanowiska prezydenta apo3 Ten mają nas w pupile bo taka jest prawda tak było jest i będzie

Dlatego wybierajmy świadomie nie głosujmy na ludzi z kapelusza tylko znanych działaczy samorządowych którzy coś zrobili dla Siedlec i mieszkańców.

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;