czwartek, 9 maja 2024r.

Osiem bramek w Żelechowie

Wektra Zbuczyn wygrała 5:3 w wyjazdowym meczu z Sępem Żelechów.

W pierwszej połowie przewaga Wektry nie podlegała najmniejszej dyskusji. Została ona udokumentowana czterema trafieniami. Gdyby drużyna z gminy Zbuczyna była ciut bardziej skuteczna to należałoby mówić o dominacji. Do przerwy było 4:1 dla Wektry.

Po zmianie stron mecz się wyrównał. Gra toczyła się w rytmie cios za cios, choć goli padło mniej niż w pierwszej połowie. Z dubletem spotkanie zakończył Michał Wereszczyński, a Wektra wygrała 5:3.

30 sierpnia o 17:00 Wektra zagra w okręgowym Pucharze Polski z Tygrysem Huta Mińska.

26.08.23, 11:00 – Żelechów

Liga okręgowa: Sęp Żelechów – Wektra Zbuczyn 3:5 (1:4)

Bramki: Jakub Gałkowski 15, 64, Michał Licbarski 74 – Paweł Klewek 11, Bartłomiej Wdowiak 18 (s), Michał Wereszczyński 40, 67, Bartosz Karczmarek 45

Wektra: Damian Krasuski – Jakub Grodzicki, Dominik Piekutowski, Emil Michalak, Damian Prokurat (52 Kamil Bobryk) – Miłosz Lubelski, Bartosz Karczmarek, Krystian Musiejczuk (68 Dominik Bogusz), Paweł Klewek (80 Michał Bobryk), Michał Wereszczyński (90 Kacper Borkowski) – Jakub Bobryk

Żółte kartki dla Wektry: Emil Michalak, Damian Prokurat, Damian Krasuski, Kamil Bobryk, Michał Bobryk

Sędzia: Przemysław Sergiej (Siedlce)

źródło: własne; foto: sep.zelechow.net