poniedziałek, 29 kwietnia 2024r.

PSG KPS zagra w finale Enea Volleyball Cup

PSG KPS Siedlce wygrał 3:2 z Mickiewiczem Kluczbork. W finale Enea Volleyball Cup podopieczni Witolda Chwastyniaka zmierzą się z gospodarzami – Visłą Bydgoszcz.

Siedlczanie stoczyli zacięty bój z Mickiewiczem. Szczególnie wyrównany były partie numer dwa i trzy. W drugim secie PSG wygrał na przewagi i doprowadził do remisu 1:1. Kolejna odsłona spotkania była najbardziej wyczerpująca ze wszystkich. Mickiewicz wygrał 36:34…

Porażka drużyny Chwastyniaka w takich okolicznościach nie podłamała jej. Kolejne dwa sety padły łupem siedlczan i to oni zagrają w finale z Visłą Bydgoszcz.

Finał z Visłą już 2 września. Początek o 13:30.

01.09.23, 15:30 – Bydgoszcz

Turniej: PSG KPS Siedlce – Mickiewicz Kluczbork 3:2 (19:25, 26:24, 34:36, 25:21,15:11)

PSG KPS: Jakub Czyżowski, Wiktor Kłęk, Arkadiusz Kościółek, Kacper Myśków, Mateusz Szpernalowski, Bartłomiej Wójcik i Bartosz Tomczak (libero) oraz Michał Kozłowski, Adrian Potera (libero)