piątek, 22 września 2023r.

Echa meczu Polonia – Pogoń

W sobotnie popołudnie Pogoń Siedlce zremisowała z Polonią Bytom. Jakie są echa tego pojedynku?

BEZ WYJAZDOWEGO ZWYCIĘSTWA 

Po raz trzeci w tym sezonie Pogoniści udali się w delegację i po raz trzeci dopisali punkt do swojego dorobku. Ogółem siedlczanie notują serię czterech wyjazdowych remisów. Ostatnia wygrana poza domem zdarzyła się 20 maja z Siarką w Tarnobrzegu (2:1).

SZEŚĆDZIESIĄTKA MISIA

Krystian Miś zanotował 60 ligowy występ w barwach Pogoni. Niestety, zamiast ukoronować jubileusz golem lub asystą doznał kontuzji i musiał opuścić boisko przed czasem.

TELEWIZYJNA PREMIERA

Po raz pierwszy w sezonie 2023-24 mecz Pogoni był transmitowany na otwartej antenie. Spotkania z udziałem siedlczan w niedalekiej przyszłości nie powinny być niczym wyjątkowym, bowiem TVP Sport będzie pokazywało dwa mecze w kolejce, a dodatkowe trzy w internecie.

MARATON WRZEŚNIOWY

Spotkanie z Olimpią Elbląg pierwotnie zaplanowane na 9 września zostanie przełożone z powodu powołania Przemysława Misiaka do reprezentacji Polski do lat 21. Odbije się to na terminarzu Pogoni. Od 17 do 30 września biało-niebiescy rozegrają pięć meczów: Lech Poznań (W), Olimpia Elbląg (W), Kotwica Kołobrzeg (D), Podbeskidzie Bielsko-Biała (D), Olimpia Grudziądz (W).

 

źródło i foto: własne

DODAJ KOMENTARZ

Użytkownik
Powiadom o
8 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Popularność
Inline Feedbacks
View all comments

No i co mówiłem że będzie remis 1do 1?

Ten remis trzeba przyjąc z pokorą, bo sztuczna nawierzchnia była 12 zawodnikiem gospodarzy. To jak trudno w takich warunkach wygrywać podkreślał niejednokrotnie sam Trener Tarachulski, a komu jak komu, ale jemu należy w tematach piłkarskich ufać bezgranicznie. Pozwólcie jednak, że dołożę łyżkę – by nie powiezieć chochlę – dziegciu do tego skądinąd pozytywnego obrazka. A jest nią brak rasowego napastnika, egzekutora, lisa pola karnego. Och, jakże przydałby sie teraz w naszym klubie popularny Taranatula, ze swoim nosem do odkrywania goleadorów. Przypominam, że to własnie Bartek nie wahał sie postawić w Legionovii na niechcianego w Pogoni Piotrka Krawczyka, z którego wyrósł… Czytaj więcej »

Nos do nieoszlifowanych talentów to jedno. Ale czy pamiętasz Zbychu jak prawie 40-letni już Tarantula sam wchodził na boisko by niejednokrotnie ratować tyłek biało – niebieskim? Czy ktoś taki mógłby nie rozpoznawać a młodych zawodnikach tego, czego my szaracy gołym okiem nie widzimy? Pytanie jest retoryczne.
Dlatego trzeba być wdzięcznym, że mieliśmy to szczęście oglądać ostatnie lata kariery pilkarskiej Bartka na naszej siedleckiej ziemi i jego początki jako szkoleniowca.
Tylko amatorzy i dyletanci, czyli – co z bólem stwierdzam – 90 % tutejszych czytelników, nie doceniają jak wielkie szczęście miała siedlecka ziemia

Otwieram lodówkę i……..wypada z niej Tarachulski. A czy przypadkiem ten sam Tarachulski nie wyzwalał ziemi siedleckiej spod okupacji niemieckiej w czasie 2 Wojny Światowej?

Na szczęście tego człowieka nie ma już w Pogoni. Tobie proponuję włożyć głowę do kubła z zimną wodą.

A może ty gościu przeprowadzisz rozmowę z tym człowiekiem, żeby już w Siedlcach się nie pokazywał ? To drugi po Purzyckim persona non grata w Pogoni.

Martwią stracone punkty z Benjaminkiem! Na koniec sezonu mogą okazać się bezcenne. Cały czas dużo pracy przed zespołem. Trzeba poprawić dokładność rozgrywania i wykończenia akcji. Aż nadto widoczny brak Nowaka. Jeśli chcemy myśleć o czymś więcej niż tylko o utrzymaniu to pora wziąć się do roboty!

Widzężenatrectwo minusów dalej daje znać o sobie

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;