niedziela, 28 kwietnia 2024r.

Cztery gole w Małkini

Rezerwy Pogoni wygrały w Małkini z miejscowym MKS 4:0.

Do przerwy siedlczanie prowadzili 1:0. Już w 3 minucie Patryk Klimek skierował piłkę do siatki, dobijając strzał w słupek Igora Szostka. Na kolejne gole kibice musieli czekać do 73 minuty. W polu karnym sfaulowany został Dawid Dobrzański i sędzia wskazał na jedenastkę. Tę wykorzystał Dawid Jastrzębski. Zespół Jaromira Kostrzewy jeszcze dwukrotnie zdołał pokonać bramkarza gospodarzy. Pomogła również czerwona kartka, którą obejrzał jeden z piłkarzy Małkini. Najpierw do siatki po strzale głową trafił Tomasz Borkowski, a następnie strzał Marcina Paczkowskiego skutecznie dobił Dobrzański.

Kolejne spotkanie Pogoń II rozegra w niedzielę 17 września o 11:00 w Siedlcach z Jabłonianką Jabłonna Lacka.

09.09.23, 17:00 – Małkinia Górna

Liga okręgowa: MKS Małkinia – Pogoń II Siedlce 0:4 (0:1)

Bramki: Patryk Klimek 3, Dawid Jastrzębski 73 (k), Tomasz Borkowski 78, Dawid Dobrzański 81

Pogoń II: Krzysztof Popiołek – Bartosz Mlonek (60 Tomasz Borkowski), Adam Lewkowski, Paweł Łydkowski (75 Radosław Droń), Tomasz Wiewiórka (75 Wojciech Kisieliński), Marcin Paczkowski, Patryk Rojek (60 Kuba Prachnio), Igor Szostek (60 Dawid Dobrzański), Krystian Gryglak (60 Filip Grochala), Dawid Jastrzębski, Patryk Klimek

Żółte kartki: Damian Pawłowski 13, Piotr Chlubicki 28, 69 – Bartosz Mlonek 53

Czerwona kartka: Piotr Chlubicki 69 (Małkinia, za drugą żółtą)

Sędzia: Przemysław Wójcicki (Siedlce)