niedziela, 28 kwietnia 2024r.

Victoria Pogoni III

Trzecia drużyna siedleckiej Pogoni wygrała z Victorią w Kałuszynie 6:2.

Mecz był praktycznie rozstrzygnięty do przerwy, kiedy to siedlczanie prowadzili już 5:0. Pierwszego gola zdobył Mikołaj Bożek wykorzystując sytuację sam na sam z bramkarzem. Na 2:0 podwyższył Radosław Droń. Trzeciego gola mógł strzelić Wojciech Kisieliński, ale nie udało mu się tego uczynić po strzale z rzutu karnego. Ze skuteczną dobitką pospieszył Dawid Dobrzański. Czwarty gol był autorstwa Kuby Prachni, a piąty raz do siatki Victorii przed przerwą trafił Droń.

Po przerwie siedlczanie zdobyli szóstą bramkę. Kacper Zdunek obsłużył Bożka i ten w sytuacji sam na sam pokonał golkipera. Na tej bramce strzelanina biało-niebieskich się zakończyła. Kolejne dwa trafienia w spotkaniu były autorstwa gospodarzy. Najpierw po błędzie defensywy zawodnik Victorii wykorzystał sytuację sam na sam, a drugie trafienie padło po strzale z kilku metrów. Ostatecznie to siedlczanie zgarnęli komplet punktów.

Kolejny mecz Pogoń III rozegra w niedzielę 17 września o 14:00 na stadionie ARMS z LKS Ostrówek.

10.09.23, 17:00 – Kałuszyn

Klasa A: Victoria Kałuszyn – Pogoń III Siedlce 2:6 (0:5)

Bramki: Adrian Kowalczyk, Patryk Roś – Mikołaj Bożek (dwie), Radosław Droń (dwie), Dawid Dobrzański, Kuba Prachnio

W I połowie Wojciech Kisieliński (Pogoń III) nie wykorzystał rzutu karnego (trafił w słupek).

Pogoń III: Oliwier Cegiełka – Radosław Droń, Adrian Wrzosek (46 Mikołaj Pluchrat), Maciej Wróbel (46 Filip Cabaj), Wojciech Kisieliński (55 Bartosz Kryński), Kacper Zdunek, Kuba Prachnio (55 Piotr Trębicki), Dawid Dobrzański (55 Kuba Kania), Filip Grochala (55 Jakub Malinowski), Paweł Eleryk, Mikołaj Bożek

Żółte kartki: Maksim Juszkiewicz 7, Patryk Sokołowski 45, Paweł Sokołowski 75 (na ławce) – Kacper Zdunek 54, Mikołaj Pluchrat 75

Sędzia: Daniel Jastrzębski (Siedlce)