W regionie: Naprzód Skórzec nadal bez przełamania (fotogaleria)

Naprzód Skórzec przegrał 2:3 z Płomieniem Dębe Wielkie. Hat trickiem popisał się Daniel Smuga.

W 8 minucie Płomienni objęli prowadzenie po kapitalnym uderzeniu Daniela Smugi z dystansu. Piłka wpadła w samo okienko, a Paweł Krawczyk był po prostu bezradny. Odpowiedź Naprzodu był również efektowna, choć nieco przypadkowa. Centrostrzałem do wyrównania w 12 minucie doprowadził Kacper Pawlik. Kolejny fragment spotkania nie był przesadnie ciekawy. W 23 minucie strzał z ponad 20 metrów oddał Smuga, ale tym razem zabrakło mu precyzji. W 35 minucie sędzia dojrzał faul na Karolu Chojeckim w szesnastce gości. Ta decyzja spotkała się z nerwową reakcją na ławce Płomienia, lecz pozostała w mocy. Kacper Winiarek odbił strzał Patryk Skrzypka z 11 metrów, lecz przy dobitce Mateusza Stankiewicza był już bezradny. Radość Naprzodu nie trwała długo. W 41 minucie po wrzucie z autu piłka trafiła do Smugi, który skompletował dublet. Do przerwy było 2:2.

W drugiej połowie sytuacji z obu stron było jak na lekarstwo. Kluczowym zdarzeniem dla losów meczu był faul Igora Łęczyckiego na Danielu Matwiejczyku w polu karnym. Jedenastkę na bramkę zamienił Smuga, a tym samym skompletował hat tricka. W ofensywie Naprzodu wyraźnie brakowało ognia. Z dystansu próbował bez powodzenia Michał Mruz. Najbliżej wyrównania było po rzucie rożnym w doliczonym czasie gry, kiedy nawet Paweł Krawczyk znalazł się w szesnastce Płomiennych. Mało brakowało, a dołączenie bramkarza do ofensywy skończyłoby się stratą czwartej bramki. Po przejęciu piłki Mateusz Malesa uderzył na pustą bramką ciut zbyt lekko, przez co Grzegorz Gaj zdążył zaasekurować swojego golkipera. Naprzód przegrał 2:3 z Płomieniem. Po pięciu meczach team Kamila Gołosia ma na koncie jeden punkt.

16 września o 11:00 Naprzód zagra na wyjeździe z LKS Chlebnia.

« z 3 »

10.09.23, 16:00 – Skórzec

V liga: Naprzód Skórzec – Płomień Dębe Wielkie 2:3 (2:2)

Bramki: Kacper Pawlik 12, Mateusz Stankiewicz 38 – Daniel Smuga 8, 41, 63 (k)

W 38 minucie Patryk Skrzypek (Naprzód) nie wykorzystał rzutu karnego – Kacper Winiarek (Płomień) obronił.

Naprzód: 1. Paweł Krawczyk – 16. Kacper Pawlik, 19. Piotr Bruśniak, 5. Patryk Szachnowski, 3. Smit Vikas Naik (55, 7. Łukasz Pucyk) – 14. Karol Chojecki (60, 15. Grzegorz Gaj), 6. Patryk Sierociuk, 23. Igor Łęczycki, 10. Michał Mruz, 8. Mateusz Stankiewicz (83, 17. Jan Szczepaniak) – 11. Patryk Skrzypek (73, 22. Sylwester Buga)

Płomień: 1. Kacper Winiarek – 16. Bartosz Dejneka, 12. Marcin Świstak, 2. Jan Laskowski. 22. Kacper Cacko (76, 4. Wiktor Rakowski) – 21. Damian Bąk, 7. Grzegorz Siporski, 14. Mateusz Gromysz (72, 37. Mateusz Malesa), 9. Daniel Smuga, 10. Daniel Matwiejczyk – 17. Oliwier Antoniewicz (60, 8. Eryk Kulma)

Żółte kartki: Piotr Bruśniak 43, Igor Łęczycki 62, Grzegorz Gaj 87, Patryk Szachnowski 90+5 – Krzysztof Jędrzejewski 36 (na ławce), Michał Malesa 36 (na ławce), Damian Bąk 59, Mateusz Malesa 90+5

Sędzia: Kamil Baranowski (Siedlce)