niedziela, 28 kwietnia 2024r.

Wektra przegrała w Siennicy

Kibice zgromadzeni na stadionie w Siennicy obejrzeli mecz walki. Lepiej w nim poradził sobie Fenix i dopisał trzy punkty do swojego konta.

W pierwszej połowie żadna z drużyn nie było zbyt wielu sytuacji, więc bezbramkowy wynik nie dziwił. W 52 minucie Dariusz Osica zaczął strzelanie po wrzucie z autu. Wektra dążyła do wyrównania i wreszcie dopięła swego. W doliczonym czasie gry celną główką popisał się Bartosz Karczmarek. Radość gości nie trwała długo. W ostatniej akcji meczu po stałym fragmencie gry o tym, że punkty zostały w Siennicy przesądził samóbj Dominika Piekutowskiego. To pierwsza porażka Wektry w sezonie.

Wektra na chwilę zapomni o lidze. 13 września o 16:30 drużyna z gminy Zbuczyn zagra na wyjeździe z MKS Małkinia w okręgowym Pucharze Polski.

10.09.23, 16:00 – Siennica

Liga okręgowa: Fenix Siennica – Wektra Zbuczyn 2:1 (0:0)

Bramki: Dariusz Osica 52, Dominik Piekutowski 90+ (s) – Bartosz Karczmarek 90+

Wektra: Ernest Zbieć – Jakub Grodzicki, Dominik Piekutowski, Emil Michalak, Damian Prokurat (84 Dominik Bogusz) – Krystian Zbieć (77 Michał Bobryk), Krystian Musiejczuk, Bartosz Karczmarek, Paweł Klewek (82 Michał Grochowski), Michał Wereszczyński – Jakub Bobryk

Żółte kartki: Karol Kowalczyk 63, Michał Bieliński 72, Konrad Pawlak 80 – Damian Prokurat 47, Krystian Zbieć 75

Sędzia: Paweł Wasiluk (Siedlce)