niedziela, 28 kwietnia 2024r.

Spacerek Mazovii w Uninie

Mazovia Mińsk Mazowiecki nie miała litości dla występującego o dwie ligi niżej Orła Unin. Podopieczni Alana Grabka wygrali aż 10:1.

W pierwszej połowie, wygranej 5:0, brylował Sebastian Kaczyński. Napastnik Mazy ustrzelił hat tricka, a do tego zanotował dublet asyst przy trafieniach Wojciecha Wociala. Po zmianie stron przez długi czas goli nie było. Dopiero trafienie Orła w 63 minucie rozjuszyło mińszczan. Między 72 a 82 minutą Mazovia podwoiła swój dorobek. Ostatecznie drużyna Grabka wygrała 10:1.

15 września Mazovia pozna rywala w 1/2 finału PP MZPN Siedlce.

13.09.2023, 16:30 – Unin

PP MZPN Siedlce: Orzeł Unin – Mazovia Mińsk Mazowiecki 1:10 (0:5)

Bramki: Szymon Żaczek 63 – Sebastian Kaczyński 5 (k), 6, 45+, Wojciech Wocial 22, 43, Michał Bondara 72, 79, Eryk Więdłoch 75, 80, Bartosz Malesa 82

Mazovia: 30. Cezary Osuch – 14. Michał Wołos, 4. Szymon Tywanek (70, 2. Mateusz Bienias), 29. Oliwier Jurczak, 33. Kacper Dakowicz (60, 3. Dominik Paradowski) – 27. Jakub Zatorski (60, 24. Jan Proczek), 20. Bartosz Malesa, 23. Tomasz Nieścieruk (60, 13. Kamil Szczęsny), 10. Wojciech Wocial (60, 16. Miłosz Przybecki), 17. Ezana Kahsay (60, 11. Eryk Więdłocha) – 7. Sebastian Kaczyński (46, 19. Michał Bondara)

Sędzia: Marcin Protasewicz (Siedlce)

źródło: własne; foto: Vincec Foto Sport / SportSiedlce.pl