UKS Basket powalczy w meczu o trzecie miejsce

UKS Basket Siedlce po zaciętym meczu przegrał z KS Legion Legionowo w półfinale Basket Cup 2023.

Podopieczni Rafała Sobiły źle weszli w mecz. Po pierwszej kwarcie siedlczanie przegrywali wyraźnie – 9:26. Gra siedlczan poprawiła się, a to pomogło w pogoni za wynikiem. Do przerwy było 35:26 dla gości z Legionowa.

W drugiej połowie UKS Basket doprowadził do remisu (54:54), ale w końcówce skuteczniejsi byli koszykarze Legionu. Siedlczanie przegrali 56:59.

17 września o 13:00 UKS Basket zagra o trzecie miejsce z KS Mexum Grójec.

16.09.23, 16:15 – Siedlce (hala ZSP nr 3)

Turniej: UKS Basket Siedlce – KS Legion Legionowo 56:59 (9:26, 17:9, 17:18, 13:6)

Basket: Kamil Kalicki 16, Dawid Możdżonek 10, Sławomir Wasilewski 10, Michał Pilski 8, Tomasz Wróbel 6, Krzysztof Kania 3, Aleksander Kielak 2, Bartłomiej Głuchowski 1, Tomasz Gustołek